| carbon21 a întrebat:

Am o intrebare, este moral sa o dezvirginez pe iubita mea in masina? Daca la mine sau la ea nu se poate? Stiu ca o sa stau ca pe ace sa nu ma vada cineva pentru ca ne-am mai pipait si traiesti cu senzatia sa nu te vada cineva laughing.

22 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca pe voi nu va deranjeaza locatia nu-i o problema. Toata lumea tuna si fulgera pe aici de chestii care le-au vazut in filme. Faceti sex, e despre voi nu e nimic care e imoral in toata treaba si orice faceti e bine.

Folositi protectie si distrati-va.

| supadeceapa a răspuns (pentru RoCkKiD):

Unde ai vazut tu dezvirginari in filme? Esti femeie? Nu te distrezi prima data cand o faci ca fata, te asigur. E dureros, mai ales cu un neghiob ca asta care nu stie nimic despre femei. Pe fete le marcheaza,, prima data''. Si daca nu esti femeie, please, nu mai veni cu texte de genul asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Se vede ca esti barbat laughing. Baiat, de fapt. Nu e vorba de imoralitate. E pur si simplu de rahat sa faci sex in masina cand pentru ea e prima data.
Putine femei se dezvirgineaza usor, fara sangerari si dureri si samd

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de-a dreptul miscat de masculinitatea de care dai dovada mai ales in mixul asta perfect in care regasim sinceritatea si preocuparea fata de nevoile altora. In alta ordine de idei daca citeai cu atentie postul meu ai fi vazut ca toate pronumele au fost la plural. Daca ei (adica si ea) decid ca asta vor puteti sa ca expuneti viziunea idelista despre sex pe aici cat vreti.

| RoCkKiD a răspuns (pentru supadeceapa):

Cred ca sunt femeie in masura in care si tu esti o ceapa, nu neg faptul ca exista o posibilitate mereu m-am considerat mai sensibil. Revenind la ceapa noastra, daca te uiti cu atentie m-am referit al ei la plural, daca ei decid (adica si ea) ca acolo vor sa o faca sa fie sanatosi. Sunt sigur ca in multime foilor tale crezi ca exista un algoritm perfect dar nu e partenerii decid unde, cand si cum vor sa o faca.

PS: daca e varianta frantuzeasca de supa sunt fan!

| supadeceapa a răspuns (pentru RoCkKiD):

Normal ca frantuzeasca.

Nu cred ca exista vreo fata care sa isi doreasca prima ei partida de sex intr-o masina, doar daca e foarte disperata sau s-a rugat el de ea.

| RoCkKiD a răspuns (pentru supadeceapa):

Nici eu nu credeam ca exista femei care prefera sexul anal in detrimentul celui vaginal dar uite ca sunt. Putem sa ne dam cu presupusul cat vrem, in final ei decid si daca fata e de acord (si n-ar fi prima) nu le urez decat sa se iubeasca cu foc si sa gasesca o parcare goala si intunecata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam trist pentru saraca fata

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i moral si nici sanatos din o gramada de motive.
Cu frica-n san, risti sa faci un penis captivus de toata frumusetea, ajungand pe postul national de televiziune.

| Quassaar a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai măi, pe bune?! Sperii copii, poate nici n-au auzit de chestia aia. Acum le mai dai un subiect de gândire.laughing Doar nu trebuie s-o faca în mijlocul orașului. găsesc ei o zona mai ferită.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Quassaar):

Exista un risc pe care si-l iau fara sa stie de el, de aceea trebuiesc preveniti!
Nu stiu care sunt legile in Romania cu sexul in public, dar in occident, intri direct in puscarie, daca esti prins.
Cu ani in urma, eu am si vazut un cuplu care luat de ambulanta, dupa ce au ramas captivi facand sex. A fost senzatia companiei, ca erau la munca, amandoi casatoriti (evident cu altii), deci erau amanti.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca totusi, pentru prima oara, sa aveti o carema decenta, culumarai, cu o atmosfera romantica, ca sa se poata relaxa si fata, sa simt ceva, sa nu urasca sexul, ca prima oara este dureros, dara daca nu se relaxeaza si nu-i faci un preludiu foarte bun, nu simte nimic placut.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este moral si normal daca nu ai unde.

| SkyPilot a răspuns:

Niste bani de hotel nu ai?
Fiind iubita si nu una oarecare, ar trebui sa te gandesti sa ii oferi o experienta deosebita. Nu sa stati cu sfincterii incordati ca va prinde cineva, sa te contorsionezi ca nu e spatiu, sa nu aveti unde va spala etc. Pentru ea va fi o experienta negativa daca nu de-a dreptul traumatizanta. Te astepti ca relatia voastra sa mai dureze dupa asa ceva?
Despre "moral" nu stiu ce sa spun.

| sofisis a răspuns:

Cel mai cretin mod de a-ti incepe viata sexuala....sincer. La placerea ei chiar nu te gandesti deloc? Decat la lupa ta? Ia o camera la hotel si fa ceva frumos. NU fi magar!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Saraca fata...
de hotel ai auzit?
Oribil, prima experienta sa fie intr-o masina.
Mi-e mila de ea.
Sper sa aiba demnitate si niste creier in capul ala si sa-ti dea jet.

| SilentRain a răspuns (pentru supadeceapa):

Ai mare dreptate Supica!
Sper sa vadă și animalul asta
Nu mori daca o duci undeva...un pat, coșciug ceva, fa si tu ceva romantic

| ywar a răspuns:

Esti barbat, frate. Asa te vreau! P@la nu stie carte si nici nu are un loc fix in care sa-si spuna oful. Deci baga mare! Baga-i-o si in masina de spalat si pe plaja si in parc si unde vrei tu!

| Necunoscut112 a răspuns:

Dezvirginarea oricum e dureroasă si naspa de multe ori. După experienţa asta posibil să nu mai vrea sex mult timp de atunci încolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))
toate prostiile pe care le-a scris Anamaria se iartă pentru ce a zis acumlaughing))))

| Issabelle6789 a răspuns:

Chiar crezi ca iubita ta(daca are respect de sine) va fi fericita ca va fi dezvirginata in masina? Poate a visat la clipa asta de cand era mai mica si nu cred ca s-ar bucura sa stie ca prima data a fost in masina...dar depinde de ea. Poate e mai nebunatica?

| anonim2533 a răspuns:

Mai fi destept...astia la hotel te lasa 6 ore maxim daca le dai banuti. Eu stiu de 70 de lei, poate unde stai tu cere mai mult sau mai putin. Te duci si vorbesti la receptie, rar gasesti sa nu te lase. Daca esti minor mai greu ca le e frica sa te lase