| Anonime23e4 a întrebat:

Am o intrebare. Este normal ca penisul meu sa nu fie drept? Am citit multe articole in care se spunea ca exista mai multe tipuri de penisuri (indreptate putin spre stanga, dreapta etc.) si cele mai bune pozitii pentru ele. Dar recent am gasit niste articole care spun ca nu e normal sa nu ai penisul drept. Eu am penisul indreptat putin spre stanga cand este in erectie, undeva la 17cm, este o problema sau este normal? In general si in pantaloni il tin putin pe stanga, nu pot sa il tin drept. Si tin sa mentionez ca nu am niciun disconfort

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cei care au scris acel articol conform caruia este normal ca penisul sa fie perfect drept, probabil habar nu au ca in realitate in jur de 8-9 penisuri din 10 au forma incovoiata sau mai mult ori mai putin curbata in toate directiile posibile. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E normal.

| rapandula a răspuns:

Este perfect 100% normal. Nu-ti face nicio grija. Nu esti singurul care se naste inzestrat cu un penis putin deviat. Treaba esta este atat de des intalnita incat poti spune ca e ceva general. Multa sanatate!

| Cizma2007 a răspuns:

Teretic,nu este nici o problema deoarece acesta este controlat de muschi.Dar cati ani totusi?

| Anonime23e4 explică (pentru Cizma2007):

Salut, 17

| Cizma2007 a răspuns (pentru Anonime23e4):

Ok.Pai ai trecut de pubertate intr-un fel.Deci este foarte ok.Nu te dezavantajeaza deloc.Este foarte comun acest lucru.Pana si eu o amhappydeci stai calm bro.