| GhergheMarius20 a întrebat:

Am o intrebare! Eu stăteam dezbracat in casa stiind ca sunt singur acasă! Bunica imi spusese ca pleaca la magazin! Eu m-am dezbracat si am stat asa prin casa si hainele le-am aruncat în camera mea pe pat! Eu stau la curte! Am avut curajul si am iesit pana la toaletă chiar asa dezbracat fara haine pe mine! Cand am auzit poarta ca a venit bunica eu eram in toaleta curții dezbracat fara nimic pe mine! Teoretic rămăsesem acolo fara haine pe mine deoarece hainele erau tocmai in casa! Peste ceva timp am auzit iar poarta si era momentul potrivit de a intra in casa! Cand sa deschid usa eu dezbracat cum eram prin curte deschide bunicul usa si m-a vazut dezbracat gol pușcă! Acum nu mai pot de rusine, ce sa fac? Imi este super rusine

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Bine ca te-a vazut bunicul si nu bunica. Daca te vedea bunica era mai nasol.

| cristimihailov a răspuns:

Unii oameni se simt mai liberi aici. Tot respectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-era dor de tine! Ce mai fac fratele tau, mama, unchiul, te-au mai vazut dezbracat? Ai lipsit, omule! Vacanta placuta! Salutari familiei! P.S.: Pe mine m-a vazut Iohannis dezbracat si s-a mirat ca e mare.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine era mare?
Klaus sau tu?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Stick-ul meu era mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a vazut dl presedinte Klaus Iohannis dezbracat si m-a felicitat.

| Anonima163333 a răspuns:

Sa nu mai vb despre asta cu nimeni, mai exact roaga-l pe bunicul tau sa nu-i spuna bunicii ca te-a vazut dezbracat.
Si data viitoare sa nu mai umbli asa, pentru ca nu este frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima163333):

Baiatul asta a mai zis pe contul vechi (Viorel) ca unchi-su l-a vazut dezbracat si i-a spus ca daca nu il lasa sa doarma langa el il spune la parinti; alta data ca bunica a vrut sa ii taie parul din zona inghinala. Are o imaginatie bogata.

| Pantagruel a răspuns:

La anul pe vremea asta nu va mai conta. Chill, viata e frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pantagruel):

Baiatul asta a mai zis ca unchi-su l-a vazut dezbracat si i-a spus ca daca nu il lasa sa doarma langa el il spune la parinti; alta data ca bunica a vrut sa ii taie parul din zona inghinala. Are o imaginatie bogata.

| Pantagruel a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem fantezii tot mai ciudate. Tv-ul o fi de vina? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pantagruel):

Da, cred a luat supradoza de Ben10