| Jjhgbc a întrebat:

Am o intrebare fetele se masturbeasa des sau din an in Pasti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ele nu sunt ca noi, ele sunt diferite, nu simt nevoia asta asa des

| Sofer a răspuns:

Unele mai des altele mai rar.

| brokxy a răspuns:

O faceam si in fiecare zi de 2 ori...dar cand esti stresata..numai gata ..pana la Craciun laughing

| ItIsAlright a răspuns:

Mult mai rar decat voi laughing As zice ca o medie e o data pe saptamana, dar nu bag mana in foc, e doar o banuiala. Ele nu sunt genul sa o faca chiar asa des, doar cand au nevoie sau cand vor sa mai scape de stres, sau cand sunt uneori in dus, gen o pot face de 2 ori pe saptamana si alte ori sa nu mai simte nevoia o luna intreaga, depinde, dar sunt si unele care o fac din an in pasti sau deloc.

| 123456611 a răspuns:

Destul de rar, o data in 2-3 saptamini unle chiar si mai rar

| Jjhgbc explică (pentru 123456611):

Dar asta nu inseamna ca nu au pofte sau daca e un barbat langa ele nu se excita?

| 123456611 a răspuns (pentru Jjhgbc):

Ba da dar nu ne excita orice barbat care e linga noi!