| AbyAlberto17 a întrebat:

Am o întrebare foarte delicata și serioasa, am întreținut relații sexuale cu o fata pentru prima data a fost totul ok și a 2 a oară in timpul actului sexual când am ieșit din vaginul ei la inceputul penisului meu era ceva ca un fel de sperma era mai negricioasa și lipicioasa...dar eu nu am simțit ca și cum mi-am dat drumul sau ceva și ei nu i-a curs nimic din vagin.Ce ar putea fi? Am înțeles ca ar putea fi de la ea și nici eu nici ea nu a simțit ca mi-am dat drumul, nu a simțit aceea caldura in vagin de la sperma și nu stiu de ce ma ține foarte mult, nu prea pot ejacula, m-a ținut și o ora (precizez ca m-am masturbat cu 2 ore înainte)

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E de la ea man. Dar nu ai menționat dacă ai urinat în urma cu 2 ore înainte de actul sexual. Poate rămâne însărcinată.

| AbyAlberto17 explică (pentru Sofer):

M am masturbat la 10 și am întreținut relația sexuală la 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai belit-o, poate e vreo boala, o sa mori, poate

| MValentin a răspuns:

E de la ea dupa cum ai precizat.