| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, m-am masturbat acum cateva zile si azi i-am bagat capul in iubita mea, nu am facut sex, doar am bagat capul putin. (nu am facut dus de cand m-am masturbat) se poate intampla ceva?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme grave de igiena, baiete! Pot apare infectii si o imbolnavesti si pe ea.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nici nu vreau a ma gandesc cat de urat trebuie sa miroasa un penis nespalat de atatea zile, mai ales dupa ce te-ai masturbat si s-a intarit toata sperma aceea pe el si in faldurile lui.
Stai foarte prost cu igiena personala si cel mai probabil te va afecta pe tine, facand o infectie de la smegma intarita de atatea zile, prin faldurile penisului dar iti va afecta si relatiile cu fetele.
Daca ai iubita si vrei sa ai sex cu ea, va trebuii sa acorzi seriozitate igienei corporale, dusul zilnic si spalarea pensiului, fiind obligatorii.
Cum ai urinat in astea cateva zile de cand ai avut masturbarea, ai eliminat si spermatozoizii care erau pe teava, asadar nu sunt sanse sa lasi pe cineva gravida.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU se poate intampla ceea ce iti imaginezi. In schimb daca nu ti-ai spalat de atat timp plua, in acest caz exista posibilitatea sa apara o infectie vaginala de toata... frumusetea.

| Emilian65 a răspuns:

Da, poate aparea o sarcina nedorita.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cati ani ai?
tocmai te-ai facut de ras, eu zic sa stergi intrebarea!
daca esti trol, e ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altul care se spala odata la cateva zile, vomit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii ca tine ar trebui să fie virgini toată viața. Nici un duș nu poți să faci. dacă ai introdus-o mai cu patos și ai dat în transpirații cred că i-a căzut nasul fetei. Cere-i să vă despărțiți, frate nimeni nu merită așa ceva. :-&

| Mopmop a răspuns:

Da. Daca dupa masturbare sau un contact sexual nu te speli pot aparea infectii.
Cum te-ai simtit cand te-ai intalnit cu fata aia fara sa te speli?
Ultima e intrebare retorica.

| AndreeaWTS a răspuns:

Astea sunt adevăratele scenarii pentru filmele horror... laughing

| Lizuca1234 a răspuns:

Prietene, îți garantez ca dacă nu simți tu ca puți, simte ea. Și curând nici nu va vrea sa o mai atingi. Dă-ți doua palme și fa dus zilnic, schimba-ți chiloții și șosetele zilnic și abia apoi mai gândește-te la sex.

| Rhea44 a răspuns:

Scarbos daca intrebarea e pe buna eu daca as fi in locul tau te-as bate de crepi