| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare oare se satura prietena mea de mine daca facem zilnic de 4 ori¿?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta doar ea poate sti.Nu vad de ce ne spui noua asta? Va fi mai greu cand nu ai sa mai poti de 4 ori zilnic.Atunci este posibil sa se sature.Iti doresc, la mai multe(partide zilnic).

| FoarteLetargic a răspuns:

Pe ea o deranjeaza? Vorbeste cu ea, nu cu noi. Noi nu cunoastem relatia voastra. E chiar asa de greu sa vorbesti cu ea?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce siar dori gagicile un prieten ca tine care sa o arda de 4 ori

| wolder a răspuns:

Intreab-o de unde sa stiu eu ce e in capul ei?
Dar eu cred ca daca ai faceo de 4 ori pe zi cu ea, intr-un final da se satura si pleaca la altubig grin
Succes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Am şi eu o întrebare pentru tine :

De ce nu o faceţi de 8 ori pe zi ( poate atunci nu se "satură" de tine )?

N-am înţeles de ce trebuie s-o faceţi de 4 ori pe zi - ţie frică că mori luna viitoare, sau ce...

Logic că se va "sătura" de tine şi te va părăsi!

Ce-i prea mult, nu-i sănătos!

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te mah si impusca-te laughing

| ζøvعღ a răspuns:

I se si apleaca.Nu iti ajunge o data pe zi, nesatululelaughing)?