| Alin_4678 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, ce v ar placea la un baiat?

Răspuns Câştigător
| CrazyLoveMix a răspuns:

Pt mine, un baiat trebuie sa stie in primul rand cum sa se poarte si cum sa-ti ajunga la inima, sa fie romantic... daca te referi si la fizic: ochi caprui, sa aiba creasta/ tepi/ breton big grin si putin stil. love struck Asa ar arata baiatul perfect pentru mine. Unele fete au gusturi diferite, dar partea cu romantismul si cu purtatul, crede-ma ca e valabil la orice fata.winking:*

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Caracteru' love struck

| Angel_8399 a răspuns:

Sa se poarte frumos, sa ma alinte, sa aiba grija de mine, sa-si petreaca mai mult timp cu mine, sa-mi dea mesaje, sa ma sune numai pentru am zice "buna" si apoi sa-mi inchida. Sa fie un dragut.pentru a putea si eu sa fiu draguta cu el...Si sa il fac sa se indragosteasca maxim de mine si sa nu vrea doar sex si atathappy. Succes:*!

| AlleyChann a răspuns:

Un căcat cu astea de mai sus, că toate ajungeţi să îi vreţi ****.

| nyko06 a răspuns:

In primul rand cum se poarta, sa ma respecte, sa nu fie fals, sa tina cuadevarat la mine.

| Amalia2305 a răspuns:

Asa dupa cum spune si CrazyLoveMix : partea cu romantismul si comportamentul este valabila pentru orice fata.
Apoi,pentru mine,ar arata cam asa :
moral(pe langa romantic si sa stie sa se comporte cu o fata,adica sa ii intre la inima):
- sa fie destul de sensibil,insa nu prea tare
-sa fie afectiv
-sa vorbeasca frumos cel putin cu mine
-destept ( nu geniu,dar nici mai prost ca mine big grin )
-sa fie atent la detalii
-sa ma surprinda cu cate ceva atunci cand sunt trista, suparata
-sa ma ia in brate sau sa ma sarute pe frunte chiar daca il respindhee hee
-sa ma respecte
-sa fie tandru
-sa ma inteleaga cand e cazulhee hee
-caracterulwinking
si CEL MAI IMPORTANT : SA MA IUBEASCA
Apoi, fizic :
-sa fie mai inalt ca mine cu 10-15 cm
-brunet
-ochii caprui
-un zambet irezistibil =p~ (daca se poate sa faca gropite blushing )
Nu stiu unde intra vestimentatia,dar oricum,o spun aici :
-sa se imbrace mai mult casualthinking
Oricum,prefer un baiat simplu si sincer,care chiar sa tina la mine decat un baiat plin de bani, frumos din cale afara, fitos si care sa nu faca altceva decat sa-si bata joc de minewinking.
Cred ca m-am cam intins cu descriereahee hee.big grin blushing Fundabatting eyelashes puppy dog eyes?

| Amalia2305 a răspuns (pentru Amalia2305):

Scuzati eventualele greseli, am scris repede si este si tarziu blushing big grin

| alexandru921994 a răspuns:

Toate spun lucrurile acestea, imi cer scuze daca ce voi spune nu este prea dragut, dar s-a demonstrat a fi adevarat [ nu pe mine, eu sunt intr-o relatie de un an si ceva ]. depinde de varsta, dar fetelor peste 17-18 ani doresc toate cele de mai sus, plus sa fie bun la pat! [ adica sa nu termine dupa 3-4 minute!] o femeie trebuie sa se simta femeie!

| mee_3494 a răspuns:

Buna.Imi pare bine ca mai sunt baieti care sunt interesati de cum le place un baiat fetelor. Mie de examplu:
1. Sa ma respecte
2. Sa ma iubeasca
3. Sa fie tandru
4. Sa ma alinte, nu exagerat de mult ca da nota ''Vrajala''laughing
5. Sa ma inteleaga
Cam astea sunt prioritare pentru minte. Sper ca te-am ajutat:*

| Alin_4678 explică:

Eu daca ar fi sa spun as spune ca prima oara ma uit la ochii si la zambet. apoi eu as vrea sa fie simpatica happy adica sa am cu cine sa vb sa rad ...cv de genu asta happy

| Piciiuu a răspuns:

Pai miar place sa fie frumos, sa ma iubeasca, sa nu de mai dea la altele si sa ma inteleaga.x>P

| XciXci a răspuns:

Pai ar trebui sa fie dulce.sa stie sa te faca fericita...sa nu te insele sa aiba un pic de stil si sa nu isi doreasca sa te schimbe