| paul65moza19 a întrebat:

Am o intrebare simpla: cum o fac pe data de care imi place… sa ma placa si ea la randul ei?
Si ce subiecte sa abordez. Ce sa discut… am tot intrebat-o… ii tot fac complimente… ce sa il mai zic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa fii serios, sa dai dovada de maturitatea varstei tale, sa vorbesti civilizat, sa dai dovada de buna crestere de cei 6 ani deacasa. Am inteles ca i-ai facut complimente, continua si daca nu esti prea timid declara-i direct sentimentele tale fata de ea.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tot i-ai zis si ea...nimic, atunci este timpul sa renunti: fata nu este interesata de o eventuala relatie cu tine.

| MskDesign a răspuns:

Pai in primul rand sa fii tu insuti.In al doilea rand nu prea o poti face sa te placa daca ea nu are ganduri cu tine.

| grab a răspuns:

Vorbiti despre orice mane, de la calatorii la filme seriale, de la carti la amintiri din copilarie si alte intamplari haioase pe care le-ai trait.

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Da, dar nu ma place, ce sa vb ca sa o fac sa ma placa?
daca vb de amintiri din copilarie nu cred ca ar face-o

| paul65moza19 explică:

Ma. Fara perversitati are 14… deci revin-o cu ceva bun

| MarianCiocan a răspuns:

Ofera-i o limba in pasarica