| EllllyELENA a întrebat:

Am o intrebare,sunt noua aici si vreau cateva sfaturi. Mi-am facut un id fals de messenger ca sa vorbesc cu fostul iubit. Ei bine,i-am dat cateva poze cu o fata dupa net si acum se da la "mine". Merge exact cum am sperat. Insa,vreau sa aflu ce parere are despre mine si fosta noastra relatie,dar asa mai discret,fara sa isi dea seama de intentia mea,fara sa banuiasca nimic. Il cunosc foarte bine,si stiu ca daca ii place o fata vorbeste si povesteste multe,are o slabiciune la fetele frumoase si devine naiv. Eu vreau sa fructific aceasta slabiciune a lui,si sa aflu cateva pareri despre fosta noastra relatie si ce am reprezentat pentru el. Stiu ca e o idee mai ciudata,dar, doar asa pot afla ceea ce imi doresc. Ma puteti ajuta? ce intrebari subtile sa ii adresez? cum sa ii vorbesc? multumesccc multt!

7 răspunsuri:
| Maduux a răspuns:

Pai intreaba-l cum s-a despartit de fosta. daca a tinut la ea...cum a mers relatia'lor'

| zxzx a răspuns:

Incearca tu sa te dai la el, sa intri in vorba, sa vorbiti subiecte mai personale, orice ca nu te cunoaste.

Apoi il intrebi cum sta cu dragostea, ce relatii a avut, de ca s-a despartit...si daca are slabiciune o sa zica ca fosta era geloasa, etc. laughing

| zxzx a răspuns:

Trimite-mi un id ca te ajut eu cu idei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l daca are prietena. Daca zice ca nu, spune-i " cum de un baiat dragut ca tine nu are iubita"... spune-i ceva asa, mai in glumabig grin. Inventeaza si tu ceva despre o ultima relatie de-a ta si pe urma il intrebi "ultima ta relatie cum a fost?" Chestii de genul asta...
Sincer, si eu am facut asta si sa stii ca nu si-a dat seama delocbig grin.
Bafta!kiss

| Dianaa0Xd a răspuns:

Nu cred ca e o idea buna. dupa acea el o sa vrea sa mai vb mai mult cu fata acea si dupa aia ce o sa ii zici tu? 'scuze nu te mai plac am aflat ce am frut acum pa' nu e frumos poate a inceput sa aiba deja sentimente pentru persoana care ai creato. in plus daca din intanplare o sa afle ca esti tu pote nu o sa tio ierte. cel mai bine ar fi sa incerci tu insut sa te inpaci cu el ca din cate imi dau seama inca ti la el. si el la tine petru ca comportamentul care il ai pentru persoana care ai creato este de fapt adevaratul tau carater si poate inca mai tine la tinehappy

| traxes a răspuns:

Geniala ideea! Eu iti sugerez sa mai "te intinzi la vorba" si dupa ce tu crezi ca deja are destula incredere in tine si dupa sa intri in discutie "din greseala", ceva de genul el:tu ai iubit? tu:nu, dar tu, ai pe cineva? si de aici te descurci banuiesc.Asta e cea mai sigura metoda. Good luck Spy!

| Adrian9019 a răspuns:

Iubita,tu inca il iubesti sau ma rog crezi ca il iubesti, dupa modul in care ai formulat intrebare, nu cred ca ai trecut de varsta majoratului, o parere sincera ar fi sa te maturizezi si sa lasi trecutul unde ii este locul in trecut, nu uita indiferenta e cea mai mare armawinking. bafta