| Happyintotdeauna37 a întrebat:

V-ati uitat vreodata la filme por--?
rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ang31989 a răspuns:

Cred ca toata lumea s- a uitat macar odata din curiozitate!

27 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hmm po--, nu imi suna cunoscut.o fi vreun gen nou de film, sau poate cineva sufera de dislexie si nu poate pronunta k-lumea "porno"

| wolder a răspuns:

Cred ca esti cam mica sa intrebi asta, judecand dupa poza laughing
treba ta, vezi sa nu te bata mami.

In fine asta e ceva intim, treaba noastra.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru wolder):

Neahhh... adica cine stie ce fac eu aici. rolling on the floor rolling on the floor happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai azi la 5

| Oana92 a răspuns (pentru suntserios):

Sinceritatea e un lucru tot mai rar intalnitlaughing

| h3r a răspuns:

Copil rău ce ești. Unde-i cureaua?

| unknøwn a răspuns (pentru h3r):

Plomit că nu mai fac. Căutam disney cenălu.

| h3r a răspuns (pentru unknøwn):

Te iert, dacă te faci băiat cuminte.

| unknøwn a răspuns (pentru h3r):

Sunt băiat cuminte. Întotdeauna am fost. NU?

| h3r a răspuns (pentru unknøwn):

Ăăă... nu.

| unknøwn a răspuns (pentru h3r):

Ba daaaaaaaaaaaaaaa!

| Azµre a răspuns (pentru unknøwn):

Nu că acolo sunt filme porno cu mickey mouse și cu donald...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La partea masculina mi-se pare ceva mai normal dar nu des, barbatii cauta pizd3 pentru ca se plictisesc sa f8ta aceeleasi pizd3.

| sayWhaaat a răspuns:

Doar o data?

| bogdan72 a răspuns:

N-am intalnit un om care sa nu o fi facut macar o data in viata. Ca nu vrea sa spuna, e treaba lui. Dar toti au facut-o sau o vor face la un moment dat, stai calma. Unii mai mult, altii mai putin, unii vorbind deschis despre asta, altii jurand pe orice ca nici nu stiu ce-s alea. La cum razi probabil si tu te-ai uitat de curiozitate. Daca nu, o vei face.

| unknøwn a răspuns:

Ce-s alea?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Niciodata rolling on the floor)

| khwewljewew a răspuns:

Da

| justmebi a răspuns:

Sincer, da. si nu numai odata. lesbiene si BDSM. de ce intrebi?

| ILoveWeekends a răspuns:

Niciodata intentionat, dar se mai intampla in unele filme sa apara si scene de-astea.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru wawe):

Ce inseamna? Ca nu stiu prea bine engleza.

| shermanbitzz a răspuns:

Am si jucat din placere in aceste productii de scurt metraj.

| BlockBuster90 a răspuns:

Nu nu, nu e voie la din alea. nu, ca bate mama la curitz

| Radu_Loren_1998 a răspuns:

Hmmm suntem oameni femeie nu extraterestri Normal ca ne uitam :O

| Tubaplayer a răspuns:

Da, ma uit la filme porno cu animale, am si un catel cu care practic acest sport happy.