| Andreiu68 a întrebat:

Am o iubita de 2 saptamani si peste o luna este ziua ei de nastere. Aveti idee cam ce cadou sa ii iau? Avem cateva saptamani de relatie. Nu vreau ceva wow si nici ceva de nimic, nu pentru ca nu am bani, dar zic ca nu merita din prima luna sa ii daruiesc soarele de pe cer, ca dupa stiti ce se intampla. Sfaturi? Eu am 20 ani, iar ea implineste 17 ani.

2 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

O cana personalizata cu poza de cuplu

| DenisaDeni11 a răspuns:

Buna.
Parerea mea, este ca o brata finuta sau o pereche de cercei, (de argint) este perfect.
Nu este nici prea mult nici prea putin. Nu cred ca Vrei sa mergi doar cu un buchet de flori si o ciocolata.(pe care le va vrea in orice zi, fara o ocazie speciala). Si nici cu diamante laughing.
Sau poti sa ii umpli ziua, si sa mergeti intr-un loc frumos, sa vizitati ceva, sa vedeti un film. lucruri de genul asta. Nu stiu ce gen de fata e ea, tu o sti mai bine happy