| Th3ziMM3R a întrebat:

Am o iubita si nu stiu cum sa o conving sa faca sex cu mine a ajutati?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cea mai simpla metoda, o imbeti si va fi a talove struck

| serendipity8300 a răspuns:

Daca are sub 16 ani e destul de greu daca e virgina iarasi e destul de greu de convins daca detii ambele caracteristici am placerea sa te informez ca o sa ai mult de munca. in primul rand nu-i spune ca in felul asta iti arata ca te iubeste incearca u sa-i demonstrezi ca o iubesti si sa o asiguri ca nu o vei parasi stii u ca nu stai cu ea doar pentru sex. Arata-i ca o doresti asa mult pentru ca o iubesti.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Convinge-o ca o sa-i dai pensie alimentara dupa!

| Yoana a răspuns:

Tu numai pentru asta stai cu ea? happy Daca nu vrea respecta'i decizia si daca o iubesti accepta asta.

| nesuferit a răspuns:

Inbat-o laughing

| Lavinia218 a răspuns:

Daca nu a avut niciun contact sexual pana acum.ar trebui sa ai rabdare... in niciun caz sa o intrebi.lol poate doar sa ii sugerezi subtil. Oricum daca tu o iubesti vei astepta... daca ceea ce vrei este doar sex parerea mea este sa cauti pe cineva care are experienta si sa lasi fata sa-si piarda virginitatea cu cineva care merita!

| NoNameo a răspuns:

Tu mai mult de 14 ani nu ai si vrei sex straight face tu sti cate consecinte poate aduce asta? Sa zicem ca tu o dezvirginezi si dupa tu ii zici ca o parasesti cum crezi ca se va simtii fata aia? Tu numai pentru asta placi o fata, pentru ca iti face placeri? Si daca ea ramane insarcinata te-ai dat dracu (scuzati expresia) pentru ca o sa afle politia ca tu esti tatal si mai ales daca are sub 14 ani fata chiar ca te duci naiba... Deci las-o in pace sa faca ce vrea ea, ca daca o tii tot asa o sa se desparta de tine.

| Ramo_9946 a răspuns:

Sa nu o imbeti in nici un cazrolling on the floorlaughingmai vorbiti vezi poate o convingi sau nu stiu fai sex oral si daca asta o sa ii placa incet incet va vrea si sextongueasa am fost eu:dhee hee)dar daca chiar nu vrea nu o forta.Si apropo daca esti doar pentru sex ca ea at esti fata palidalaughing)nu te supara o iubesti si fr sa faci dragoste cu ea si dup ce ai facut daca nu date draculuilaughing>big grin

| Andyut a răspuns:

Ma obsedatule, lasa fata in pace. Daca ea nu vrea respectai decizia.O sa o faca atunci cand va fi pregatita, sau poate tu nu esti baiatul potrivit.De ce vrei sa o obligi, doar ca sa simti tu placerea? Dar la ea nu te gandesti deloc? Daca ramane insarcinata ce faci? O sa fugi, ca nu o sa ramai tu cu eaoh go on.Tu te simti bine smecher si ea o sa sufere. Vrei doar ca sa te dai mare dupa pe la colegi.Las-o in pace omule!