| ZeWsSs a întrebat:

Am o mare problema...am un abonament CLicknet mobile de 2gb.acum un an cand am fost la un reprezentat romtelecom acesta mi-a dat modemul. eu i-am dat doar o copie dupa buletin ca el sa faca nu stiu ce cerere pe site, mentionez ca eu nu am semnat nimic atunci, a ramas sa vin peste 2 saptamani sa semnez si contractul atunci cand el il va primi de la cei de la romtelecom.Eu nu am mai fost sa semnez contractul si cred ca la semnat el in locul meu, eu normal lui i-am cerut abonamentul de 1gb dar se pare ca am de 2gb asta am aflat abia acum dupa un an si ceva, intrebarea mea este daca pot rezilia contractul cu cei de la romtelecom, as vrea sa ma folosesc de serviciile altei firme, si in caz ca nu se poate rezilia ce se intampla daca nu mai platesc facturile, in afara de faptul ca imi vor opri internetul!?

1 răspuns:
| joane a răspuns:

Nu ma prea pricep la liucrurile astae deci nu stiu ce se poate intampla.
dc a semnat in loku tau atunci ar trebui sai faci o reclamatie ptc asa ceva nu-i permis