| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema, eu am prieten de 3 ani si nu prea mai am sentimente pentru el, am cunoscut un baiat care e prieten bun cu iubitul meu am petrecut o zi cu el si am simtit ceva pentru el ce nu am mai simtit de mult chiar as vrea sa fiu cu el simt ca ma va face fericita, si am vorbit cu el si mi-a zis ca si el ma place si chiar ar vrea sa fie cu mine, dar nu vrea sa ma atasez mai tare de el si sa sufăr si ca nu vrea o relație cu mine ca e prieten cu iubitul meu si ca va pleca în Constanta la facultate, zicea chiar daca vrea ceva cu mine nu poate, dar eu nu vreau sa renunț la el chiar nu as vrea...Ce sa fac sa pot sa fiu cu el sa isi schimbe parerea? Va rog ajutati-ma sad

13 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Hey, cat timp nu aflat unul de altul e ok.

| DeathIncarnate a răspuns:

Opa,panarama detected

| RAY a răspuns:

Fata de ce nu te desparti de prietenul tau prima oara?

| Andreea2913 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma lasa tata sad, mi-a spus daca numai vorbesc cu el nu ma mai lasa afara sau cu alt baiat pana nu termin scoala...

| RAY a răspuns (pentru Andreea2913):

Ce aiurea fata, cum sa te oblige tatal tau sa stai cu un baiat care nu il placi, maicata ce spune

| Andreea2913 a răspuns (pentru RAY):

Mama nu e, am o mamă vitregă care face ce vrea si ea cu mine sad

| RAY a răspuns (pentru Andreea2913):

Fata dar ce castiga tatal tau ca stai cu ala?

| stefy02 a răspuns (pentru Andreea2913):

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce lume trista. Fraierul ala poate te iubeste si tu mori dupa prietenul lui. Telenovela.

| Otto19 a răspuns:

Spune-i celui de 3 ani ca se va termina totul, dar vezi sa nu regreti, poate celalalt vrea doar o aventura

| PIPER23 a răspuns:

Ideal ar fi sa inchei socotelile cu actualul tau iubit, iar apoi sa vezi ce intentii sigure are noul tip, sa vezi daca poate si e dispus sa faca anumite sacrificii ca sa puteti avea o relatie.

| Andreea2913 a răspuns (pentru PIPER23):

Din pacate nu pot face asta ca tata nu e de acord sa il las si daca il las nu mai am voie afara nu mai am voie să fac nimic

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Andreea2913):

Şi stai dracu în casă. Cum pana mea să te foloseşti de săracul băiat în halul ăsta? Te-ai mai si babardari cu cel mai bun prieten al lui!