| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...sotul meu nu vrea sa facem dragoste in lift, nici in parc, nici sub dus, nici pe plaja, nici sub masa in restaurant... Ce ma sfatuiti sa fac? Sa divortez? In 13 ani nu am folosit niciodata catusele si nici biciul...

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Data viitoare cand mai ai chef de sex in lift, asteapta-l sa vina acasa si cand nu e atent... ii pui catusele la maini si il rupi cu bataia! cu biciul din dotare, bineinteles. si ii spui ca daca mai vrea casa buna cu tine, sa se faca folositor in lift, imediat!

si iti garantez eu ca o sa aiba chef de sex si in masina de spalat cand e pornita! trebuie doar sa-i arati biciul...

69 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu cred ca divortul ar fi o solutie daca il iubesti il accepti asa cum e...

| Flav a răspuns:

Am un soc acum. Consecinta - nu ma mai insor.

| Flav a răspuns:

M-am retras in chilie, numai. Sa nu mai vad femei. Nesatule domle, nesatule!

| Flav a răspuns:

N-ai cum sa ma mai prinzi. Dar imi e c-am dat-o naspa cu chilia. Langa e o manastire. Maicutele astea sunt mai nesatule ca tine. laughing

nony
| nony a răspuns:

Doamne. unde eram in urma cu 13 ani sad?

nony
| nony a răspuns:

Maktub, lasa-l pe Flav, nu vezi ca nu vrea sa se insoare. Dar poti sa fugi dupa mine, ca eu ma impiedic repedehee hee. poti sa ma si arestezi cu catusile din dotare, daca vrei sa ma pedepsesti ca am fost obraznic.biciueste-ma...love struck

lolita
| lolita a răspuns:

Vorbeste-i dechis desopre toate fanteziile tale, s`pune-i ca tie iti place sa faci cutare lucruri invata-l cu incetul sa accepte lucrurile astea. si de divoprt nici nu se pune problema, dupa atat timp cat l-ai acceptat asa cum este acum nu iti mai place? punete in situatia lui, si gandeste-te de doua ori inainte sa iei o decizie.

| SweetCandy a răspuns:

He he he...mai bine de mine k nu am de gand sa ma marit niciodata... of of of.barbatii astia...rolling on the floor)
e pudic mai...rolling on the floor

| yuli10 a răspuns:

De mult nu am mai ras asa, cate raspunsuri! iar unii chiar au luat povestea in serios happy

| albastrel a răspuns:

D-aia am zis ca nu ma voi marita niciodata! big grinlaughing

| albastrel a răspuns:

Enigmo nici nu m-a interesat sa-l cunosc mai bine tongue

| albastrel a răspuns:

Enigmo psihiatru tau este in concediu? daca da te rog frumos cauta urgent altul ca ai grave probleme cu capul! nu dragul meu nu imi place de o persoana care nu am vazut-o niciodata, dar chiar daca ar fi vreun barbat fatal nu m-ar interesa!winking

| Encore a răspuns:

Buna ideea cu dusu laughing

regis
| regis a răspuns:

Multe nu le-am facut nici eu, ba unele chiar ma sperie. Trebuie sa imi caut un avocat, ca azi maine ma trezesc cu procesul de divort...
Cand l-ai ales nu stiai ca nu ii plac jocurile de acest gen? Dupa 13 ani e greu sa ne convingi ca nu esti implinita sexual.

| lostcontrol12 a răspuns:

laughing))u little pervlaughingcauta baieti mai tineri. k probabil el s-a plictisit sa faca asta.succes

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ia-ti alt sot! De la adapost!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Euh...intrebare: ai lift?
Nu de alta, dar se stie ca animalele de casa se simt bine doar in mediul lor, cunoscut. laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Euh...intrebare: ai lift?
Nu de alta, dar se stie ca animalele de casa se simt bine doar in mediul lor, cunoscut. laughing laughing

| M.J. a răspuns:

Glumesti? chiar e nevoie de toate instrumentele alea?

| shishilik a răspuns:

Sex fara bici si fara costum de piele?:o Unde mai e farmecul?

Intr-un copac mai auzisem pe undeva ca e senzatie tarelaughing mai ales cand unul din voi cadelaughing

| MarYoBenucci a răspuns:

Mmm ce fantezii ai si tubatting eyelashes mi-ar placea sa-ti fiu amanthee hee si numai o sa fi nevoitasa divorteziwinking o seara placutahee hee :*

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, intr-adevar, sexul este extrem de important pentru reusita unei relatii, dar exista ceva ce se numeste "compromis", adica ai putea sa-i propui macar sa incercati sau sa aveti o discutie mai pe larg in care sa-ti exprimi si tu dorintele si el temerile, pentru ca probabil ca se teme sa nu fiti prinsi sau ca n-o sa faca fata situatiei si tu o sa te simti aiurea. barbatii in general se tem de chestii care ar putea sa le puna la incercare concentrarea, mai ales daca nu sunt obisnuiti. pentru ei nu e atat de simplu, trebuie concentrare, nu e ca la noi. cred ca o relatie de 13 ani (sau mai mult) ar trebui gandita cu mai multa maturitate si lucrurile ar trebui analizate mai bine inainte sa iei o decizie.

| volt a răspuns:

Problemele de genul asta se rezolva cu o terapie prin socuri electrice si o clisma zdravana

| danutza a răspuns:

Categoric no straight face
astea se pot rezolva dar in nici un caz divortz... u trebuie sa fii cea care il cunoaste cel mai bine ...are motive de nu vreawinking

| muffin94 a răspuns:

Divortul nu e o solutie. daca il iubesti cu adevarat o sa incerci sa-l intelegi si sa-i respecti principiile.

| dianka_4861 a răspuns:

Hopa daca face sex in pat si cu alta divorteaza... dar daca e doar din cauza sexului nu ar trebui...hei dc nu incercati pe masa in bucatarie in balcon sau imasina eventual in taxi...rolling on the floor in taxi ar fi penal

| dragosh a răspuns:

@maktub, dar dragoste pe culmile fericirii ai facut vreodata?hee hee. Ce ai zice daca te'as duce pana acolo macar odatalaughingrolling on the floor

| dragosh a răspuns:

Maktub, de ce?laughingai dublul varstei mele si de aia credwinking

| dragosh a răspuns:

Creca ce ti'ar placea sa am eu 10 ani(adica tu sa ai 20), dar din pacate nu! Daca stam stramb si gandim drept creca ar trebui sa vb cu tine la pers. a III-alaughinglaughing