| StefanSC a întrebat:

Am o mică problemă, iubita mea vrea să facem sex, chestia este că sunt mai mare cu 3 ani ca ea și nu prea as vrea sa o facem acum. Ea are 15 eu 18 când face ea 17 sau 18 facem și asta...
Cum sa refuz fara vreo problemă?

Răspuns Câştigător
| Ionut3399 a răspuns:

Daca faci sex inainte de casatorie si iti iubesti partenera nu ai obraz?laughing)) Doamne ce mentalitate. Casatoria nu reprezinta nimic, nu iti trebuie niste hartogaraie sa iubesti un om. Iubirea si respectul nu tin de casatorie, sunt oameni necasatoriti foarte fericiti, cu copii si altii casatoriti care isi dau in cap. Trageti concluziile.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A dat curvia in ea. Fosta a testat pul la 14 ani cu un maroniu sconcs (m-a luat rasul cum a reusit sa ajunga la el) apoi a ajuns tester de schimbatoare dar fara bani. Mai un scos cu masina o plimbare etc. Asa si aia cu care esti risc de belea

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca este prea mica pentru sex si tu nu vrei sa-ti bati joc de viata ei.

| Celcestietot a răspuns:

Dacă are 16 nu-i problema.

| Sofer a răspuns:

Faci sex cu ea și după te are la mana, pana face 18 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că nu eşti tu pregătit ca să o faceţi încă.
Spune-i să-ţi mai dea un răgaz.

| Valentina8 a răspuns:

Daca chiar nu iti doresti vorbeste cu ea si spune i tot. Insa nu vad de ce ai refuza, o relatie stabila are nevoie si de activitate sexuala in plus doar va va apropia

| Cineva797406016386 a răspuns:

Wow de ce ai refuza așa ceva

| Duduchi a răspuns:

Ba frate nu fi fraier. Eu am 14 ani și fac sex, dar tu la 18 refuzi așa ceva, mai ales dacă ți-a zis ea că vrea sa o faceti? Îți este frica de lege? Daca folosești protecție nu se întâmplă nimic. Nu se uita poliția în pi**a fetei să vadă dacă e sau nu virgina. O să regreți. Fa-o cu ea și ai să vezi că am dreptate. Succes!

| StefanIntrebare a răspuns:

Varsta minima de consent in Romania este 15 ani. E legal, dar eu va rog sa faceti dupa casatorie (asta daca aveti obraz!).

| Ionut3399 a răspuns (pentru StefanIntrebare):

Daca faci sex inainte de casatorie si iti iubesti partenera nu ai obraz?laughing)) Doamne ce mentalitate. Casatoria nu reprezinta nimic, nu iti trebuie niste hartogaraie sa iubesti un om. Iubirea si respectul nu tin de casatorie, sunt oameni necasatoriti foarte fericiti, cu copii si altii casatoriti care isi dau in cap. Trageti concluziile.

| vikingul84 a răspuns:

Nu refuzi așa ceva prietene ...succes