| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Nu pot uita o fata.

Sunt cu ea in clasa, intr-a saptea. Suntem colegi din clasa a doua. Imi place de ea din clasa a treia - a patra.
Totul era bine, insa in clasa a cincea mi-a scris prin mai multe mesaje lungi ca ii place de mine si am crezut ca suntem impreuna. Pana la urma nu mai eram si prea tarziu am realizat ca nu fuseseram niciodata.
Am devenit prea atasat de ea. I-am dus flori de mai multe ori, uneori momentul in care i le-am dat fiind penibil. Le-am cerut si prietenei ei cea mai buna de atunci si celei de acum sa ma ajute, dar nu au reusit.
Recent a spus ca iese cu mine in oras o data, dar a anulat cu o zi inainte de intalnire.
Acum sunt obsedat de ea si am incercat sa o sarut fara sa vrea (am nimerit urechea), i-am dat palme peste, am implorat-o sa ma imbratiseze etc.
Doi prieteni incearca sa ma ajute, dar nu reusesc.
Mi-am cerut scuze de 1000 de ori de la ea, dar de fiecare data mai fac vreo prostie.
Bineinteles ca acum nu mai vorbeste cu mine deloc.

Ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Kingsley a răspuns:

E clar ca nu mai are sentimente...
Eu zic sa cauti pe alta, exista o gramada de fete muuuult mai bune.

| Manolache_Marius_Alexandru_1991 a răspuns:

Intreab-o pe mata