| Abramovici1224 a întrebat:

Am o nelamurire.
Daca te-ai culcat cu o fata si ea are barbat si copil de 1 an, si ma suna si ma intreaba ce fac si ma cheama la ea in curte la o vorba ce sa inteleg? Ca vrea runda a-2-a laughing? Aau? Astept raspunsuri cat mai concrete.

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Sa ii intorci brazda. Dar vezi ce faci, antreneaza-te la sarit garduri pentru ca topoarele sunt periculoase.

Inca o chestie cool, in Romania daca ai intrat in casa/curtea unui om prin viclenie, rea intentie poti pati orice de la proprietar si e legitima aparare (cu mici exceptii)... deci vezi in ce te bagi.

| raMLesS a răspuns (pentru Doja):

Deci daca-mi intra un drac de copil in curte sa ia mingea pe care a dat-o peste gard, pot sa-l si ***?

| Doja a răspuns (pentru raMLesS):

Poti sa-l dai afara luandu-l pe sus. Dar civilizat ar fi sa il lasi sa-si ia mingea. Aici vorbim de rea intentie, nu de o minge. Daca iese singur nu ai voie sa dai in el, pentru ca deja iese.

| raMLesS a răspuns (pentru Doja):

Si daca intra, arunca mingea peste gard si imi fura din cirese? laughing Am voie sa fac disectie pe el?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa se roage impreuna cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca esti destul de perspicace si ai cam priceput care poate fi adevaratul motiv. laughing

| mihai69 a răspuns:

Păi doar nu te cheamă să-i sapi grădina...

| Freya1 a răspuns:

Vrea sa ii pledesti in gradina.
Ifi faci probleme aiurea si cred ca ti-am mai spus o data.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca vrea un al doilea numar, pentru ca nu a fost multumita numai cu unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa-i plantezi un morcov.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta, like