| iAngel a întrebat:

Am o noua iubita de 1 saptamana , si este o problema cu ea .(este totul superb si este mult mai bine decat fosta) dar.cand ma saruta , cateodata imi baga limba in gura prea mult si se joaca cu ea la mine in gura , iar eu vad deranjant lucrul asta si nu il suport dar mi-e asa sa ii spun . cum as putea sa fac ? Si nu pot doar sa nu o mai sarut ca ma strange tare in brate sa nu am cum sa "scap" , cum sa ii spun fara sa se simta complexata

6 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Daca ii spui intr-adevar o sa o deranjeze si rau, dar nu ai incotro altfel nu poti rezolva situatia, ai putea doar sa i spui sa stea linistita si sa te lase pe tine sa faci toata treaba si sa vada si ea ce si cum iti place... trebuie sa i spui, sarutul trebuie sa fie ceva frumos pentru amandoi nu doar pentru unul

| sigfreud a răspuns:

Musc-o de limba.

| Foartesecret a răspuns:

Pai suna putin aiurea dar pe bune musc-o de limba, nu se va simti rau sau jicnita sau ceva de genu ba chiar va fi mai incantata si ii va placea ca faci si tu ceva big grin da n-o musca ca animalu. bine nici sa nu simta ca atunci nu reussti nimic. daca o doare putin putin imediat isi scoate limba de la tine din gura si saut-o tu dupa n-o mai lasa pe ea sa-ti bage limba-n esofaglaughing

| oananecula a răspuns:

Ma sarutule e ceva spontan.Fiecare simte sarutul in modul lui. Daca sarutul stiu si eu nu iti apare si tie spontan inseamna ca nu e fata potrivita. Nu trebuie sa te impacientezi ai toata viata la dispozitie da incearca sa vezi daca totusi e 'aleasa'.
Succes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa facem schimb? la a mea nu-i place sa se sarute.iar eu sunt innebunit dupa asa ceva.da? a ta are limba lunga?

| gabby269 a răspuns:

Nu e vorba de "aleasa"...e vorba ca ii baga limba excesiv de adanc in guralaughing ai senzatia aia ca iti vine sa vomiti, incearca sa ii spui fara rusine ca isi indeasa limba prea adanc si o tine prea mult in gura talaughingar trebui sa inteleaga mesajul, sarutul trebuie sa fie ceva placut nu deranjant. Spune`i in fata...doar e gura ta laughing)