| Rares_3734 a întrebat:

Am o prietena si tot timpul cand facem sex ea nu se supara i place voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

De ce ar trebui sa se supere?

3 răspunsuri:
| daddu a răspuns:

Voi nu va prindeti ma ca asta e un copil frustrat, care nu numai ca nu a vazut o... in viata lui, da cred ca nu are mai mult de 12 ani.Ia-ti o viata.

| CharissaJ a răspuns:

Cu tine nu ii place cred, dar vrea sa te aibe ca " remorca" asa ca mimeaza orgasmul. Data viitoare spune-i in timpul partidei ca o parasesti daca nu face oral. Dupa reactia ei ai sa iti dai seama daca ii place sau nu sexul... in grup happy

| antia a răspuns:

Pai...normal ca ii place, ca ste fata si ii place