| Snakers a întrebat:

Am o problema. Acum 1 zi prietena mea a fost la mine, ne-am sarutat, pipait, etc. In tot acest timp penisul meu era in erectie dar cat m-am dat jos din pat sa iau prezervativele a iesit din erectie si nu am putut sa fac sa-si revina inapoi. Asta s-a intamplat de doua ori, acum 1 luna dar atunci a intrat in erectie iar cu greu. Tin sa mentionez ca am 15 ani iar prima data cand am patit asta inaintea actului m-am masturbat. Din ce cauza poate fi. Sunt destul de speriat, e prima data.

10 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Din cauza masturbarii dar si din cauza ca nu te-ai mai sarutat cu iubita dupa ce ai luat prezervativele.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"14 Noiembrie 2016
Daca ma masturbez zilnic sau o data la 2 zile, pot pati ceva pe viitor? Tin sa mentionez ca am 15 ani si sunt baiat."
tot la stadiul acesta ai ramas!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spus singur. Esti speriat. Te gandesti prea mult. Invata sa te relaxezi si nu mai ai probleme cu jr.

| Snakers explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca sunt speriat in legatura cu chestia asta ca nu intra in erectie, in rest sunt destul de relaxat cu chestia asta

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu ai experiență amice, te pierzi te intimidezi, căutați un băiat discret cu experiență și o faceti in 3 de câteva ori până învățați amândoi tu si iubita ta ca se pare ca nici ea nu stie cum sa te excite!
Succes.

| Snakers explică (pentru ShamelessQboy):

Prefer sa nu, mai bine nu o fac decat sa stiu ca o face cu altul. Eu am fost primul la ea desigur ca n-o sa-i convina si nicigand n-o sa fac asta

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Snakers):

Nu ai nimic de câștigat dacă vei continua sa gândești asa, gelozia este o boală psihică.
În fine, riști să o pierzi până o sa reușiti singuri sa ajungeti la un punct acceptabil.
Poate va fi mai greu până ai sa o convingi sa experimentai in3, dar cu siguranta o sa-i placa, după ce descoperă plăcerea ai sa vezi cum singura va sti si isi va dori sa te excite, si tie iti va place, ti se va scula imediat ce te vei gândi la ea.

Răspuns utilizator avertizat