| JustStitch a întrebat:

Am o problema. Acum 2 ani am dat de cineva aici care mi-a furat mintiile, am tinut mult la ea si inca mai tin, nu mai stiu nimic de ea, Daniela daca vezi asta sa stii ca mie tare dor de tine. Incep sa cedez psihic, singuratatea ma impinge in depresie

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt milioane de femeie pe lumea asta si tu faci o obsesie dintr-o femeie care ai vazut-o acum 2 ani?
Trezeste-te la realitate baiete, ca sunt milioane de femei singure pe lumea asta!
Iesi afara si bucura-te de viata reala!

| OldSoul a răspuns:

Nu e o idee buna sa te atasezi de persoanele de aici. De obicei nu sunt ceea ce par laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Și în realitate foarte multi nu sunt ceea ce par nu doar aici happy

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing In realitate, macar stii cum par la aspect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mie îmi plac fetele de pe TPU dar nu prea își pun poze cu ele sad

Băiat singur
Caut fata blonda cu ochi albaștri sau verzi laughing sunt puțin timid și foarte iubăreț, dați pm nu fiți timide laughing

Sperăm să apară Daniela să îl salveze pe acest băiat! Nu ratați... To be continued

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-o multitudine de "Daniele" cam greu să o găsești pe cea căutată...

| timidu89 a răspuns:

Dacă era un Daniel? rolling on the floor

| JustStitch explică (pentru timidu89):

Era femeie

| timidu89 a răspuns (pentru JustStitch):

Cu fetele de pe TPU e ca la lotto, prinzi potul sau te alegi cu batai de cap. Macar ai intalnit-o in realitate sau doar ai discutat si nici nu sti cum arata de fapt?

| JustStitch explică (pentru timidu89):

M-am văzut cu ea de câteva ori, e buna rău

| timidu89 a răspuns (pentru JustStitch):

Și atunci de ce ești disperat asa? Era bună rău, o voiai pentru distracție și atât. Ori ai avut-o și la pat? Dădeai de ea dacă voia sa fie găsită. Viata e imprevizibila, gen azi ești urs, mâine ești pisoi. Asa și cu tipele, azi ai pe una, mâine poate ramai fără ea. Măcar ai cunoscut-o, ai fost norocos. Multe vor doar taclale pe net ca babele la sa6 ce umbla cu barfa

| ywar a răspuns (pentru JustStitch):

Acum am aflat de ce te agiti tu...iti place de ea - carnal. E bucata buna careia tu sa-i arati ca esti barbat. Cu alte lucruri cum ramane?

| Kiran a răspuns:

Pai dai mesaj.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Altii au murit si nu au patit nimic