| c0pil1n a întrebat:

Am o problema, am facut sex cu prietena mea pe data de 3 mai si 10 mai. Este posibil sa fi ramas insarcinata avand in vedere ca nu am ejaculat deloc inauntru?
Pe data de 16, 17 sau 18 parca a spus ca i-a venit ciclu luna trecuta...problema ii ca nu i-a venit ciclu luna asta. Spune ca o dor sanii si are pofta de mancare, se trezeste noaptea mananca foarte mult in rest niciun simptom.
Se poate sa fie o dereglare ceva? Maine dimineata o sa-si faca testul de sarcina dar eu sunt ingandurat si nu pot sa astept pana maine. Sper sa imi puteti oferi un sfat sa imi explicati daca s-ar putea sa fie o alarma falsa si doar sa ii intarzie ciclul!

2 răspunsuri:
| IAR a răspuns:

Daca faci sex neprotejat sunt sanse mari sa fie gravida, asta so crezi tu ca nu ai ejaculat deloc, daca vrei siguranta pune naiba prezervativul, ca simti placere si cu ala pus.

| Nocoment1 a răspuns:

Poate fi racit acolo si de asta ciclu putin intarzie! Nu-i nimic iesit din comun nu mereu vine ciclul la timp poate intarzia! Sânii dor sincer nu stiu, nu cred de la sarcina, poate ca cresc sau mai sunt motive!