| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cand fac dragoste cu sotia, nu o satisfac din cauza ca imi dau "drumu" prea repede. Ce-mi recomandati? Ce trebuie sa fac sa o tin mai mult?

7 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Ar trebui sa mai incerci dupa, pentru ca a doua oara te tine mai mult.sau sa incerci cu mana pan o exciti mai tare sh dupa sa-ti faci treaba.un vot plz

| Zaika_7941 a răspuns:

Trebuie sa faci cit mai mult sex, cu cit mai mult cu atit "vei da drumul mai greu" si vb cu sotia ta...la fel e si prietenul meu insa pentru mine asta nu e o problema

| express11 a răspuns:

Exista un spray pentru ejaculare precoce la farmacie, sau intra pe google-tratamente pentru ejaculare precoce.bafta.mai este si de odin psihologic!

| Miriam55 a răspuns:

Mai întâi spune-i să-ţi facă un blowjob/handjob, ejaculezi, apoi faceţi preludiu şi faceţi dragoste.Aşa va dura mai mult, având în vedere că va fi al doilea orgasm al tău happy + stimulează-i clitorisul în timp ce o faceţi, pentru că asta o va determina să aibă şi ea orgasm.

| Gstefan a răspuns:

Tu nu ai degete? Nu ai limba? S-au esti old school si bagi doar **** si gata fara?

| nebunu_5532 a răspuns:

Baga si tu limba si fa-o sa termine asa dupa care bagi si puta si termini si tu. Veti fii amindoi fericiti.

| sunshine_1588 a răspuns:

Bea o sticla de whisky inaintelaughing