| Marius66666 a întrebat:

Am o problema care pe mine ma sperie.Nu ma atrag fetele tinere (18-20), am o slabiciune pentru cele de 30-40 (milfurile????), trebuie sa fac cumva "sa-mi placa si alea tinere, fiindca si eu sunt tanar si nu as putea sa-mi iau pe una cu 10 ani mai mare ca mine, ce-mi sugerati?

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu te mai du la secția "milf" pe redtube, dă pe teen că sigur merge

| Marius66666 explică (pentru Justme1997):

Sa stii ca ai dreptate, asta fac acum ca sa ma "repar"?

| Justme1997 a răspuns (pentru Marius66666):

Spor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rãmâi singur pânã tensori.
Sau te chinui sa atragi femei mai in vârsta, nu e greu iti trebuie sacou, imbracat ca la 4 ace si niste muschi pe tine. Atunci poate iti cresc sansele.

| Tovarasul a răspuns:

Nu toate femeiile de 30-40 de ani sunt milf. Eu zic ca nu este problema faptul ca iti plac cele mai invarsta, tot femei sunt. Poate ai mommy issues si simti nevoia sa te combini cu femei mai invarsta pentru asta, sa-ti umpli acest gol. Asa functionam, nu prea ai ce sa faci. Pana si partea cu iubirea tot un gol este...
Sunt femei frumoase, intelepte, experimentate e alegerea ta, eu nu m-as feri sa le ***.

P.S Si eu tot 18 am