| Iamahuman1 a întrebat:

Am o problemă.
Ce i-aș putea spune unei fete?
Cum aș putea să le conving să fie iubite?
Eu nu prea sunt vorbăreț și sunt mai timid.
Am trimis mesaj la mai multe fete dar majoritatea mi-au dat cu seen iar cele care au răspuns când le-am întrebat de unde sunt au spus că de pe Terra.
Puțin ajutor vă rog.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le spui că și tu de pe Terra. Și că ești băiat și timid.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu acum, lasa fetele daca ai pină in 18 ani, după varsta de 18 ani este altceva intre timp vei cunoaste multe fete de unde vei putea alege.

| Plato a răspuns:

Foarte bine ti-au facut, asa meriti.
Auzi acolo, "am trimis mesaj la mai multe fete".
Adica e buna oricare, numai sa fie, nu? Mizerabil.

Cand o sa inveti sa te dedici uneia singure, pe care chiar s-o iubesti, poate vei si merita. Pana atunci, cu un comportament intr-atat de abject si dizgratios, nu meriti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey baby, vrei sa te scot la o apa plata?

| Crackman a răspuns (pentru Plato):

Tovarase viata reala nu este o telenovela. O bagi in seama pe aia Speciala si pam gata.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Păi întâi de toate nu mai fi timid laughing Doar esti bărbat!

| Andreeush a răspuns:

Dacă umbli după mai multe fete îți meriți soarta.