| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu erectia...
Cateodata in timpul preludiului nu am erectie si ce nu ar face fata nimic nu se primeste.
Cateodata merge dar m-ai des nu.
Cand vrem sa schimbam poza si es din ea imi pierd erectia rapid.
Cateodata se primeste ca schimb poza si totul e normal.
Daca cineva a m-ai avut asa ceva, cum sa rezolv prostia asta ca ma manaca la nervi definitiv.
La sexopatolog nu vreau sa ma adresez!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Voi tineti macar cat de cat unul la celalalt, sau mai ales tu la ea?
Si cum se explica ultima propozitie?
Ai omis sa spui anii fiecaruia si ce ati facut inainte, ca sa ne putem face o parere mai corecta!
Daca sunteti juniori, nici nu e de mirare!
SEXUL NU E CIOCOLATA!

| sierra1 a răspuns:

Vârsta cuplului?

| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand ai probleme de sanatate, te adresezi unui medic specializat in vindecarea bolii respective.
Daca te dor dintii sau maselele, te prezinti la stomatologie fiindca doar acel medic este specializat in rezolvarea problemei respective. Daca ai probleme cu vederea te duci la oftalmologie, iar daca ai problene cu inima mergi sa fii consultat si ''reparat'' la cardiologie.
Fiindca problema prezentata de tine, reprezinta o afectiune de dinamica sexuala, rezolvarea starii si situatiei tale este domeniul psihoterapeutului sexolog. Daca tu refuzi sa fii tratat de un specialist in domeniu, in acel caz ai putea sa te adresezi, sa apela si la serviciile unei vrajitoare, care prin farmece... s-ar putea sa te transforme intr-un veritabil armasar. big grin Succes!