| Filip_Grigore_1972 a întrebat:

Am o problema cu penisul meu, în timpul actului sexual mi se moaie. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Organismul tau sufera de o afectiune a carei natura este cel mai probabil medicala. Este cazul sa fii consultat cat mai amanuntit fiind indicat ca prima data sa fii evaluat de catre psihoterapeutul sexolog specializat in problemele de dinamica sexuala. Acesta te poate indruma catre medicii specialisti care activeaza in acest domeniu. Multa sanatatE!

| mihai69 a răspuns:

Pune-l într-o cană cu apă, să vezi pe unde „răsuflă" și pe urmă îi pui un petic și gata! Nu se mai înmoaie...