| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. De cateva zile am probleme cu erectia. Nu mi se mai scoala. Mentionez ca inainte, acum putin timp, 1-2 zile, eram perfect normal si nu aveam nici o problema. Care poate fi cauza, ce pot face sa fiu ca inainte?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Pentru un prospăt absolvent de liceu e o problemă ce ar trebui să te îngrijoreze. Nu ar strica o vizită la medic - așa, preventiv

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Oboseala, stres, raceala etc., etc. Este trecatoare. 1-2 zile nu este o perioada edificatoare in a demonstra ceva anormal cu erectia. Doar daca se intampla o perioada mai lunga, atunci da si o vizita medicala nu strica.

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Chestiile astea mi se intampla dupa primul contact sexual normal, in vagin adica. inainte de asta mi s-a mai facut oral si nu aveam nimic.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alchimistuinfinit):

Cred ca este ceva trecator. Mai asteapta 1-2 saptamani si vezi cum ti se comporta penisul.