| YoTpuYou a întrebat:

Am o problema, eu cu iubita mea in urma cu aprox 2 saptamani am facut sex si in data de 22 a fost la mine si pot zice ca ne-am excitat dar fara contact sexual, ei in mod normal ciclul ii venea in perioada asta 20, 21,22 maxim de tot 23, dar numarand 25 de zile de la ultima zi a ultimului ciclu ii dadea 23 si astazi este 25 si inca nimic. Are simptome de ciclu dureri de burta de asemenea simte ca i-ar veni insa de fapt nu este nimic. Tin sa mentionez faptul ca este minora si are ciclu neregulat si la fel pot preciza faptul ca sexul a fost protejat cu prezervative, care ulterior au fost testate, in care de asemenea nu am ejaculat iar ea a facut 2 teste de sarcina si ambele au avut rezultate negative. Se ingrijoreaza foarte tare, dar este motiv de ingrijorare? Cand ar trebui sa ii apara ciclu? Cat ii poate intarzia? Ce se intampla mai exact? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fata are dereglari hormonale datorita sexului, sa nu mai fie asa stresata. Ce varsta are fata?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă

| Marius22222222222 a răspuns:

Cum adica? Intai zici fara contact sexual apoi ca sexul a fost protejat))) pune mana pe carte ca mai ajungi la puscarie si nu stii de ce

| YoTpuYou explică (pentru Marius22222222222):

Ma refeream ca in urma cu 2 saptamani a fost contact sexual dar pe data de 22 nu a fost contact sexual foar o excitare

| Marius22222222222 a răspuns (pentru YoTpuYou):

Frate ramane valabila expresia "e de o seama cu pedeapsa" crezi ca e ok la 15 ani a ei?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Ce sa fie normal la 15 ani: sa faca sex sau sa ramana gravida? laughing

| Marius22222222222 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Amandoua. Lasa ca Asa mai intra care si cum pe la mititica

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Marius22222222222):

P... (penisul) nu stie carte.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nici pzda nu are kilometraj

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu e de puscarie, ca daca pe fete le mananca pasarica dupa ce au implinit 15 ani nu-i penala, este altceva.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Si nici nu se roade, doar se rodeaza.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Stii Codu penal cat stie Pl carte. Vai de capu vostru facuti la plictiseala