| AvaAvram a întrebat:

Am o problema extrem de mare cu un baiat plz helppp! sad Eu il plac, el ma place. eu dupa un timp l.am intrebat: " iti mai place de mine? " el a raspuns: "imi place... dar putin, nu pot sa spun ca te ubesc sau ceva "eu plageam foarte tare, fiind nervoasa m.am cuplat cu un baiat care chiar ma place dar eu nu simt la fel, eu acum ma simt foarte prost fiindca nu vreau sa-l ranesc. sad
Azi m.am intalnit cu acel baiat pe care il plac dar care m.a ranit. Mi.a zis: "Esti cu "el" ha? " "Sa va tina! " m.am simtit foarte prost.eu auzisem ca dupa faza asta acum e cu o alta fata... am plans... Asa ca eu ii scriu inapoi :
Eu: Esti cu "ea" ha? Sa va tina!winking
El: Cand am auzit ca tu esti cu "el"winking
M-am simtit foarte prost.
Inca il plac nu stiu ce sa ii spun, ce sa il intreb despre asta, vreau sa rezolv, stiu ca ne iubim mult, chiar daca facem prostii, nu stiu ce sa il intreb. va rog sa ma ajutati sad
Mai ales ca, nu vreau sa il ranesc nici pe "el"
Daca m-ati putea ajuta si cu niste sfaturi :/

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l despre asta, sigur iti va face bine!

| AvaAvram explică (pentru neutrino):

Asta vreau. doar ca nu stiu. cum sa ma exprim :/

| neutrino a răspuns (pentru AvaAvram):

Sincer si direct!

| AvaAvram explică (pentru neutrino):

Uff. i.am zis tot ce am scris aici. sper. sa fie ok. si mersi

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si are dreptate asa tiai aratat tu ca ti la el cand te-ai cuplat cu altul, acuma ce sa creada baiatul care il placi ca azi cu unu maine cu altul aiurea mai si isi bati joc de ala stai cu el asa din plictiseala

| AvaAvram explică (pentru RAY):

Stiu. doar ca nu vreau asta.
ce ar trebui sa ii spun asa. ca sa stie ca tin extrem de mult la el.

| RAY a răspuns (pentru AvaAvram):

Cand ti la cineva nu te cuplezi cu cineva

| Oana92 a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa incetezi sa iti bati joc de baiatul cu care ai acum o relatie. Din orgoliul vostru stupid ati ranit cel putin 2 persoane absolut nevinovate.

Si de ce te asteptai sa te iubeasca? Iubirea vine cu timpul chiar daca pare greu de crezutwinking

| AvaAvram explică (pentru Oana92):

Dar vreau sa indrept lucrurile, pentru ca nu pot sta o zii fara sa ii zic la "primul baiat"cat de mult tin la el, si il iubesc.

| Oana92 a răspuns (pentru AvaAvram):

Ti-am zis, incepe prin a pune capat unei relatii din care oricum amandoi veti iesi raniti. Si asta cu iubirea...nu poti pretinde ca cineva sa te iubeasca asa, din prima. Ti-a zis ca te place, e totusi un inceput.

Si nu ar strica sa inveti suplimentar la romana, faci multe greseli!

| AvaAvram explică (pentru Oana92):

Dar, eu cam cer ce ar trebui sa ii spun acum, pentru ca port o coversatie si... nu merge sad