| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă foarte mare de fiecare dată înaintea actului sexual imi curge prea mult lichid pre ejaculator sau cum se numeste si dupa nu mai am nici o pofta de nimic. Cum previn asta?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU exista nicio relatie de interdependenta intre libido si cantitatea exagerat de mare de lichid preejaculator produs de glandele bulbouretrale. Functionarea cu o mai mare intensitate a glande amintite si producerea unor cantitati mai mari de lichid preejaculator, reprezinta de fapt o particularitate genetica care este specifica organismului tau si din acest motiv nu se poate interveni in niciun fel in vederea modificari starii de fapt. Faci parte din randul celor 12-15% dintre barbati care sufera de aceasta afectiune. Multa sanatate!