| VladOltean123 a întrebat:

Am o problema.
Imi place de o colega de mult timp si mi-am facut in sfarsit curaj sa o abordez. Am asteptat sa fie singura si am mers la ea. Am inceput sa ii spun ce simt pentru ea si cat de mult o plac. Dupa ce i-am spus tot ce aveam pe suflet, a zambit si din senin mi-a dat un genunchi intre picioare de am picat instant pe jos dupa care a inceput sa rada. Toata ziua aia am stat intins in pat.
Sa mai incerc sa o conving sa ma placa? Ca gen o plac foarte mult si pot trece peste asta daca vrea sa fim impreuna. Rog seriozitate va rog

Răspuns Câştigător
| Helaw22 a răspuns:

1. Ai putea tot asa, sa i spui ce simti;
2. Ai putea sa o ignori. Cand un baiat ii spune uinei fete ca o place si ca s-a indragostit de ea, fata rade. Dar daca o ignori. posibil sa iti duca doru'
Sper ca te am ajutat?

13 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu înțeleg de ce a avut reacția asta. Dacă nu simțea același lucru putea sa îți spună frumos. Părerea mea este sa nu te mai gândești la ea și nici sa nu o mai bagi in seama.

| RAY a răspuns:

Fetele fiind hipergame ele cauta masculi indiferenti, ignoranti care sunt populari, curvari, badboys si care nu spun asa ceva, dupa astfel de baieti se topesc multe

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa mai incerci, mai vrei inca un sut?
Chiar nu ai inteles raspunsul ei, atat de direct si clar?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te-a lovit, nu are rost sa mai incerci o relatie cu ea.

| Andreeush a răspuns:

Tu ești normal?
Cum să mai insiști?
Ce nu ți-a fost clar?
Fata aia e o idioată, trebuia să te refuze dacă nu îi plăcea de tine nu să reacționeze în halul ăsta.
De curiozitate, câți ani aveți?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Câți ani aveți? rolling on the floor

| Plato a răspuns:

Exista oare asemenea nivel de retard? Ma refer la fata aia, nu la tine. Specia umana ma dezamageste zilnic...
Prietene, cum dracii mă-si sa mai incerci? Nu vezi ca e Neanderthal? Da-o-n mama ei de salbatica imbecila.

| OrdanKarris a răspuns:

Si uite de asta exista oameni ca mine happy
1. Niciodata, dar niciodata NU spune unei muieri ce gandesti, EVER!
2. Dezvata-te sa te indragostesti ca o muiere. Vrei sa i-o tragi. Arata misto, vrei sa procreezi cu ea, sau macar sa simulezi procreerea cu ea.
3. Daca inca iti mai trece prin cap ca ea ar trebui sa te placa pe tine si ca vrei sa mai incerci s-o convingi ca te place, atunci iti meriti din plin acel genunchi intre picioare.

| VladOltean123 explică (pentru OrdanKarris):

Ideea e ca eu chiar o plac si n-as vrea s-o las asa sa-mi scape printre degete. Si chiar imi pare o fata sensibila si cu suflet

| OrdanKarris a răspuns (pentru VladOltean123):

Nu, te inseli amarnic. Tu proiectezi indragosteala ta asupra ei si iti imaginezi ca acea indragosteala vine din directia ei cand de fapt tu esti doar plin de hormoni si vrajit de formele ei, probabil apetisante. Nu e nimic mai mult decat halucinatia ta pentru frumusetea ei combinata cu iluzia ca va oglindi afectiunea ta inapoi spre tine combinata cu hormonii varstei care urla in tine: PROCREEAZA ACUM! Fata asta te-a lovit intre picioare cand tu i-ai expus cu toata sinceritatea tot ce simteai si i-ai dat de inteles ca esti pregatit sa-i oferi tot ce ai tu mai bun. Tie nu-ti spune nimic chestia asta? Tie nu-ti spune ca fata asta vrea sa fie tratata ca o bucata de carne, phootuta bine, scuipata, palmuita, trasa de par, pusa capra si injosita, apoi data afara, nu divinizata, nu lingusita, nu servita. Femeia asta e carnala, se comporta animalic si vrea la randul ei tratata animalic, nu ridicata in slavi, pe pedestal. Ti-am spus, dezvata-te sa iubesti ca o muiere.

| supadeceapa a răspuns (pentru VladOltean123):

Sensibila și cu suflet? rolling on the floor E o animală, frate. Cușcă scrie pe ea.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Chiar ti-a facut asta?
Iti zic eu ce sa faci. Caut-o cand nu este absolut nimeni in jur, ii zici ca iti pare rau pentru ce i-ai zis, o scuipi direct in față si pleci. Ce a facut ea e comportament de om primitiv.

| Darius_Popescu_1980 a răspuns:

Vere eu zic s-o lasi ca s-ar putea sa ramai fara copii dar daca chiar o iubesti mai incearca!