| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Imi place de un baiat. El are aceeasi varsta ca mine si este tot pe a 5 a. Este la mine la scoala. Bine asta nu prea conteaza. Revin la subiectul intrebarii.
El era impreuna cu colega mea de banca. Astazi prietena mea mi-a spus ca acest baiat cu care era impreuna (il cheama V. ca sa zic mai simplu) i-a spus ca vreau sa se desparta. Prietena mea netinand prea mult la el a zis ok. Apoi V. m-a intrebat pe mine daca vreau sa stau cu el adica daca vreau sa fiu impreuna cu el. Am zis ca daca isi bate joc de mine nu stiu ce ii fac. A zis ok si pe urma a zis sa spun da sau nu si am zis da. Apoi l-am intrebat daca ma iubeste si a zis: „Da printesa mea:*:* ". Apoi dupa cateva minute mi-a spus exact asa: „Auzi vreau sa ne despartim pentru ca este prea devreme dupa relatia cu Adri (adri este colega mea de banca, fosta lui prietena). Nu am zis nimic apoi el a iesit de pe mess si am intrat pe facebook el era pe facebook si l-am intrebat pe chat daca suntem macar prieteni, a spus normal ca da. Si mi-a mai zis ca dupa ceva timp probabil o sa mai putem fi impreuna dar acum nu ca nu poate sa treaca peste o despartire asa repede. Am spus ok. El a iesit de pe facebook si de atunci nu am mai vorbit cu el. Si acum nu mai stiu ce sa fac. Sa-l mai accept a doua oara sau nu? Mie sincer chiar imi place de el si mi-a spus ca el inca ma mai iubeste...Deci, sa-l accept a doua oara?

Răspuns Câştigător
| rotariurazvan a răspuns:

Iti bati joc de mine cu intrebarea asta?straight face normal ca al trebui sal acept a doua oara daca va iubit dar na poate trece printr-o perioada grea baiatul si nu poate acum dar accept atata timp cat iubesti. aputea sat povestesc o zi intreaga si mai mult dar sa fac un rezumat al rezumatului miar esi asta,, Nu renunta, si lupta pentru ceti doresti,,

3 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Doamne ...copilarii fta draga! in clasa a5a crezi ca sti ce este aceea dragoste? ce ati facut voi crezi ca s.a numit relatie de nici o zi?laughing lasa baietii si vezi.ti de scoala laughing

| Oanna07 a răspuns:

Copil nehotarat, iar tu micuta nu stie ce sa creada. sunteti mici malaughing cum sa te iubeasca?!

| deliaG a răspuns:

Eu nu cred ca te iubeste se desparte si se impaca cu tine cand vrea el si tu esti de acord... daca chiar itiaplace spune ii in fata si poate chiar vaarealiza ca nu trebuie sa se joace cu sentimentele tale succes... funda?