| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema in dragoste: sunt virgin. am 21 de ani. nu am fost la discoteca niciodata, nu imi place distractia. imi doresc sa imi gases co iubita care sa fie cu mine pentru totdeauna.imi caut dragostea pe net. am avut doar o iubita reala,iar restul relatii la distanta. vorbesc acum cu o fata, am gasit-o pe un chat in urma cu 4 zile.recunosc ca am facut pana acum sex la telefon de vreo cateva ori cam cu 3 femei si o fata.am vorbit in a doua seara cu aceasta fata noua la telefon,si nu i-am zis ca am mai facut-o la telefon,ci i-am zis doar ca sunt virgin si ca nu am fost la discoteca niciodata. i-am zis ca nu am facut dragoste cu nicio femeie niciodata(in realitate). si ea,dupa cateva minute, a zis: si ce ai zice daca ai face-o cu mine acum? am acceptat.am facut-o in cateva 3 seri cam de 4 ori. dar nu asta e problema. mie imi place fata aceasta,imi place de ea,imi place vocea ei,felul cum imi vorbeste,nu ma refer la sex,nu,ci la dulceata ei.a zis ca vrea sa ma intalneasca,si ca abia sa asteapta sa faca dragoste cu mine,si eu i-am zis ca abia astept sa ma dezvirginez cu ea. intr-o zi m-am enervat ca am vazut-o ca statea pe mess multe ore pe zi,dar nu prea imi raspunde la mesaje,si si cand imi raspundea imi scria putin,putin de tot. a zis ca nu ii place sa scrie. cand vorbesc cu ea la telefon vorbim multe ore. a zis ca ma place,ma alinta. dar a zis ca revelionul si-l va petrece cu prietenii. si eu am zis: cum asa? nu vrei sa ti-l petreci vorbind cu mine la telefon,ca ai zis ca sunt iubitul tau? si ea a zis: pai ce sa fac,sa stau acasa singura? si eu am zis ca : vorbesti cu mine,ma ai pe mine. dar pana la urma nu a aceeptat. ea nu mai e virgina, a mai avut o relatie de 2 ani. mi-i se pare ciudata propunerea ei din a doua seara cum ca sa o facem la telefon. am acceptat pentru ca in realitate nu am facut dragoste niciodata cu nicio fata.sunt foarte timid cu fetele. desi am acceptat,mi-a cam dat de gandit.m-am gandit ca o fata serioasa nu face astfel de propuneri unui baiat,mai ales dupa doua zile,si mai ales ca m-a cunoscut pe chat. eu daca eram in locul ei as fi stat acasa si mi-as fi petrecut timpul cu ea acum de revelion daca as fi sperat de la o relatie la mai mult,adica la ceva serios. dar,desi imi spune ca vrea sa ma intalneasca, nu prea cred ca are planuri serioase cu mine.m-am saturat de cate neserioase am gasit pe chat-uri si pe intreg netul.si am crezut ca ea e serioasa,chiar daca mi-a facut acea propunere.dar ma doare ca in loc sa isi petreaca timpul cu mine, si-l va petrece cu prietenii.credeam ca are alte intentii cu mine. nu stiu ce sa mai cred.ce sa fac? va rog,spuneti-mi,sunt dezorientat. mai bine sa o las in pace? sa mai astept sa vad cum decurg lucrurile? ma gandesc ca poate cum mi-a facut mie atunci acea propunere ar fi putut sa ii faca si la altul,si poate ca a facut-o,nu stiu. daca am o iubita la distanta,e ok sa o fac cu ea la telefon,dar m-a surprins ca nici nu ma cunostea bine ca a si zis ca sa o faca cu mine. acum e pe mess,si daca ii dau mesaj,imi va raspunde in cateva ore,mereu zice ca nu e mereu la calculator,si ca are de lucru uneori. am vrut sa o pun la incercare de pe alt id,dar era sa ma prinda ca sunt eu,am vrut sa vad daca zice daca are iubit,ca zicea ca eu sunt iubitul ei,si a zis,cand am intrebat-o de pe alt id daca are iubit,ca e singura,si cand am zis sa imi trimita conversatia,ca a zis ca o streseaza unul,si ca nu cumva sunt eu, cand mi-a dat conversatia a trimis-o pe toata in afara de intrebarea mea si de raspunsul ei in care zicea ca e singura. deci,ce sa fac? sa o cred ce mi-a zis pana acum sau sa caut alta fata? va rog mult de tot, nu ma criticati...prea aspru.imi cer scuze ca nu prea ma pricep sa descriu decat in mod aleatoriu.

49 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Mda.Pacat,asta nu e nici decum dragoste.E ceva de genu: decat sa fiu singur. Dragostea adevrata nu ti-o gasesti asa stand pe un chat ci incercand sa iesi.De ce crezi ca ar pierde revelionul vorbind la telefon cu un tip pe care nici macar nu-l cunoaste? Atunci tu de ce o faci? Crede-ma nu are rost.Nu e nevoie sa platesti curve sau sa urmezi alte idei prostesti, doar departeaza-te de lumea virtuala.Mult succes!

| Barbaraaa a răspuns:

Buna eu zic ca fata de care ne zici isi bate joc de tine, nu o mai cauta 2-3 zile si abia vezi daca tine la tine, daca nu te cauta eu zic sa iti cauti pe cineva care sa fie asa sensibila si timida ca tine. Bafta.

| anonim_4396 explică (pentru Barbaraaa):

Multumesc frumos pentru sfat/sugestie. A fost intr-o zi cand nu am cautat-o o zi intreaga,si m-a sunat seara,si in dimineata urmatoare,si cand i-am raspuns parea furioasa ca de ce nu i-am mai raspuns,dar ma enervase indiferenta ei,de aceea nu i-am raspuns la telefon. Dar asta nu ma determina sa cred ca i-a fost asa dor de mine. Acum e pe mess,e pe mess de dimineata,si daca ii dau mesaj nu rapunde, poate doar dupa cateva ore si raspunsuri scurte de tot, si daca o sun rar raspunde, motivand ca are treaba si ca nu e mereu la pc sau langa telefon. Un an nou fericit iti doresc, Sorinuta.

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Merccy la fel sper sa te simti bine alaturi d cei dragi, dar ea nu e din acelasi oras cu tine? K daca ar fi o poti chema undeva sa va cunoasteti mai bine, iti surade ideea?

| anonim_4396 explică (pentru Barbaraaa):

Multumesc frumos, Sorina. Este din Arad, eu din Cluj. La ce folos sa o mai cunosc in realitate dupa ce voi toti de aici, mi-ati deschis ochii in privinta ei? Am luat teapa iar, sunt prost.

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei nu esti prost doar ca trebuie sa mai exersezi, conversatia cu o fata si nu mai pune asa repede suflet.

| anonim_4396 explică (pentru Barbaraaa):

Nu ma pricep ce si cum sa vorbesc cu o fata,nu am simtul umorului asa cum il au alti baieti. Da, sunt un disperat, si pun suflet la orice speranta, ca ma gandesc"poate e fata potrivita", desi la final realizez ca am gresit iar.

| ombladon a răspuns:

"Buna sunt Xulescu, sunt virgin si nu am mers niciodata la discoteca, vrei sa fii prietena mea?" cum ti se pare asta, nu ti se pare ca suna cam ciudat?laughing

| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Salut.ba da, suna ciudat, dar credeam ca o femeie ar fi fericita sa fie iubita mea si sa fie prima femeie din viata mea cu care sa fac dragoste.

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma refeream la partea cu discoteca, ca nu iesi cu prietenii la discoteca...adica nu trebuie sa stie chiar tot...

| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Intr-un fel mi-as dori sa stie, ca ma gandesc ca poate m-ar vedea diferit in ochii ei. uite, nu vad dicoteca ca fiind un loc unde sa gasesti o fata serioasa.stim amandoi ca multe fete merg acolo sa se distreze nu sa isi gaseasca un iubit. corect? eu vreau o fata linistita alaturi de mine,una asa ca mine. deci,nu stiu sa dansez, iar de baut beau foarte rar, si si daca beau sunt slab la alcool, deci ma inmoi repede. cand citeam pe net ca altii s-au cunoscut pe site-uri de socializare, mi-am facut sperante ca si in viata mea o sa fie la fel.

| Nolkyz a răspuns:

Mai... Cum sta treaba. Poate tipei chiar nu ii place sa vorbeasca pe messenger. Si nu ai cum sa o condamni ca vrea sa petreaca revelionul cu prietenii ei. Orice ar fi. Are nevoie sa ii oferi libertate, altfel o sufoci. Eu zic sa incercati sa va intalniti si in realitate. O relatie are nevoie de ceva real, palpabil, piele, atingeri... Nu carcasa de telefon.

| anonim_4396 explică (pentru Nolkyz):

Da,corect,dar la alte cupluri situatia e ceva mai optimista, altii reusesc sa aiba incredere unul in celalalt de dinainte sa se intalneasca. Imi faceam sperante ca poate si in viata mea va fi la fel. Ea este indiferenta cu mine. Libertate sa oferi este una, si sa fii indiferenta este alta. Parca nu as exista pentru ea. Nu ma asteptam la asa ceva din partea ei, pur si simplu, parca nu era asa. Parea destul de serioasa cand am vorbit cu ea prima data la telefon.

| Nolkyz a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti foarte vulnerabil in momentul in care ii oferi toata increderea unei persoana in lumea virtuala. Te pui intr-o pozitie foarte sensibila. E mai usor sa citesti o persoana in carne vie, live. In caz ca minte, privirea, totul, o va da de gol. Am patit si eu ceva urat asemanator pe net. Si stii care e faza? Devina ca o dependenta.

| anonim_4396 explică (pentru Nolkyz):

Ce anume,netul devine ca o dependenta? Da,e neplacut sa ai incredere in cineva si apoi sa iti dai seama ziua urmatoare ca totul a fost un vis. Da,ai perfecta dreptate despre a cunoaste in realitate pe cineva. Doar ca, vezi tu, distanta, timpul sunt mici impiedimente care nu ne permit sa ne putem vedea oricand sau foarte des. Si are si virtualitatea frumusetea ei, dar si riscul major pe care il aduce dupa sine.

| unknownn a răspuns:

Cica "nu vrei sa-ti petreci revelionul cu mine la telefon?"
ai de ***
Esti penibil omule, sincer!
Mai iesi in lume, socializeaza...fa-ti prieteni

| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
Sunt fata si cam stiu cum merge treaba. Dupa parerea mea ea isi bate joc de tine, si inca cum. Daca ti-a facut propuneri din primele zile inseamna ca e vai de capul ei. Adica, ea sigur nu planuieste nimic serios cu tine si cu siguranta mai are multi in lista cu care face "sex la telefon" (dafuq?). nu are rost sa mai continui, si ai spus si faza cu messul, ca nu iti raspunde. Dupa parerea mea orice fata daca tine la tine isi face timp sa vorbeasca cu tine. Bine, se intampla o data sa nu aiba timp, se intampla de doua ori, dar nu poate sa nu aiba timp niciodata. La faza cu revelionul. parerea mea e ca a procedat bine, adica nu te cunoaste foarte bine, nu te-a cunoscut in realitate, e evident ca vrea sa iasa cu prietenii ei si sa isi petreaca timpul cu ei, sa se distreze. Dar parese ca nu prea aveti puncte in comun din cate mi-ai spus tu aici. In concluzie, eu zic ca nu are rost sa o continui cu ea, si sfatul meu cel mai sincer e sa iti cauti o prietena in realitate. Relatiile pe net nu tin, ajungi sa te atasezi de o persoana si apoi sa iti dai seama ca ea doar si-a batut joc de tine, pe net nu iti dai seama nici cu cine vorbesti, poate sa-ti dea poze cu ea dar de fapt sa nu fie ea. Ma rog, concluzia, las-o balta. Sper ca te-am ajutat. Bafta! :*

| anonim_4396 explică (pentru InnocentLoovee):

Si pe mine m-au invitat niste prieteni sa imi petrec revelionul cu ei, dar am refuzat.nu imi plac distractiile. consider ca in astfel de locuri, cum ar fi discoteca, niciodata nu o sa gasesc o fata pentru o relatie serioasa.si,oricum,daca eram in locul acestei fete,si as fi stiut ca vreau o relatie serioasa,as fi lasat prietenii pentru ea, ca sa vada ca ii acord importanta si atentie. ma tot gandesc: daca altii isi gasesc iubirea pe net si apoi ajung sa se casatoreasca atunci la mine de ce nu se intampla la fel? da, am patit-o de multe ori, adica sa pun suflet pe net pentru o fata si apoi sa imi dau seama ca nu avea rost, dar pun suflet repede.sunt disperat sa iubesc si sa fiu iubit.

| andrey96 a răspuns:

Din ce ai scris, si ai scris destul, pari un baiat destul de sensibil.Acum,logic vorbind, am inteles ca esti timid in prezenta fetelor, de aceea ai si cautat iubite pe chat-uri.Dar vezi ca treburile astea nu prea merg.Si si cu fata asta, dupa patru zile nici nu aveati cum sa va cunoasteti bine, dapoi sa va iubiti.E foarte urata situatia in care esti dar se poate rezolva.Incearca in primul rand cu fete pe care le cunosti, sau, ma rog de prin anturajul tau...roaga un prieten sa te ajute daca nu poti sigur, asta in caz ca gasesti ceva care crezi ca ar merge, si, voila...Vei reusi daca iti propui, ambitie iti trebuie.Cat despre fata asta, las-o sa ramana cu prietenii ca nu prea te iubeste

| anonim_4396 explică (pentru andrey96):

Da,sunt sensibil, si ma deranjeaza orice cuvant care mi-i se spune si nu este adevarat.pun suflet repede. vad uneori cum unii se cunosc pe net si apoi ajung sa se casatoreasca.la mine de ce nu mi-i se intampla la fel? in realitate, daca cunosc o fata fara sa mai fi vorbit cu ea, am emotii, si mi-e teama ca a doua oara nu va mai dori sa vorbeasca cu mine.stiu ca majoritatea fetelor vor baieti cu muschi, cu masini, cu bani, frumosi.eu nu am muschi, nu am masina, nu sunt bogat.doar lucrez si atat.sunt normal, simplu, fara tatuaje, fara pircing-uri.

| andrey96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand e vorba de fete nu exista majoritate...caut-o pe cea care se potriveste cel mai bine stilului tau de viata si pe cat posibil, fa sa nu fie virtuala

| Densis a răspuns:

Si eu intram pe chat-uri acum ceva timp.Totul era o vrajeala. Aveam multi iubiti ba eram si "maritata" virtual.Crede-ma nu e nimic serios.Cu o singura fata tin legatura de 5 ani, insa ne-am si intalnit si ne-am vazut si la web.Ai vazut-o pe "iubita" ta la web? Poze iti poate da si cu altcineva cel mai bine e sa va intalniti undeva. intr-un "punct comun".
Mai bine incearca sa cunosti fete din orasul tau. Daca esti timid pe facebook de ex o sa-ti fie mai usor sa-i scrii... bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Densis):

Mi-a dat web,am vazut-o,e pufoasa,imi plac fetele pufoase,ea zice ca e urata,si ca nu ii place cum arata,dar mie imi place. am incercat sa cunosc fete din orasul meu,din apropiere,pe facebook,dar fara rezultat,nici nu ma baga in seama. chiar mi-am facut sperante cu aceasta fata,si ma doare cand vad ca o patesc iar cu fetele de pe net. eu nu am muschi,nu am masina, nici tatuaje, nici bani, sunt simplu, doar atata ca lucrez si asta e tot.sunt demodat, sunt genul de persoana careia ii place sa fie romantica, sa ii spuna poezii iubitei sale, sa ii daruiasca flori. stiu ca fetele nu vor un asa baiat, ci vor baieti smecheri majoritatea fetelor.

| Densis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa fi mereu sincer cu fetele big grin. uneori trebuie sa mai si minti putin.

| anonim_4396 explică (pentru Densis):

Imi place sa fiu deschis cu o fata.problema este ca uneori dai peste o fata nu tocmai sincera, si atunci... teapa. stii de ce sunt sincer cu fetele? pentru ca imi doresc sa ma accepte asa cum sunt, cu defectele mele, ca sa vad daca chiar ma iubeste cu adevarat.

| Oana92 a răspuns:

Tot respectul pentru ca iti doresti o relatie serioasa si nu doar aventuri, DAR, nu vei gasi niciodata asa ceva intr-o lume virtuala! Iesi in lume, distractie nu inseamna doar discoteca/club. IESI DIN CASA, plimba-te, iesi cu prietenii, altfel vei ajunge sa traiesti intr-o alta lume, paralele cu cea reala, vei ajunge dependent de internet si de persoanele cu care vorbesti. Deja incepi sa fi, esti gelos si dependent de o persoana cu care vorbesti de 4 zile! Nu e deloc ok, ai totusi 21 de ani, ar trebui sa fi ceva mai matur, comportamentul tau e ca a unui adolescent de 14 ani!
Iesi din casa, socializeaza, cunoaste oameni noi, esti mult prea retras!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Tu...ai o problema serioasa, acolo sus!

| anonim_4396 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Ti-i se pare, scumpo

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma, nu mi se pare deloc.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare, asa se scrie corect nu cum ai scris tu cu cratima.

| anonim_4396 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Mai du-te pe la liceu din cand in cand. "Ti-i se pare"-asa e corect, deoarece "ti"vine de la vervul a avea(iti, tie iti)+pronumele i de la "tie".

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule nu ma mai contrazice ca te ataci singur si + de asta mai mult gresesti in ceea ce incerci sa-mi demonstrezi.
In fine, eu n-am comentat in dorinta de a te jigni, chiar daca asa poate parea, ci mai mult mi-am exprimat opinia cu privire la ceea ce ai avut de spus in comentariul/intrebarea ta.
Deci, tu ne-ai intrebat daca merita sa mai ti s-au nu legatura cu acea fata nu? Insa eu m-am axat mai mult pe tine, pe descrierea facuta de tine mai exact si deci modul in care judeci...
Sunt multe de spus insa n-am sa-mi las amprenta si aici caci imi inchipui ca n-ai sa-mi iei in serios sfatul, oricum numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Ok. Convinge-te singur/a.;) uite aici: http://diacritica.wordpress.com/2009/10/03/ti-tii-ti-i/

| NuMaContrazice a răspuns:

Scuze ca n-am citit tot, cred ca cel mai bine ar fi sa incerci sa cuceresti o fata pe care o cunosti si in care ai incredere, ca pe net nu sti ce gasesti, si sa stii ca daca nu te duci la discoteca nu inseamna ca nu-ti poti gasi perechea, sa stii ca nici mie nu-mi place la discoteca :d

| anonim_4396 explică (pentru NuMaContrazice):

In realitate, nu cunosc nicio fata. Nu am tangenta cu nicio fata. Nu sunt deloc sociabil in realitate. Mi-e teama de refuzul fetelor. E in regula ca nu ai citit tot, stai linistita/a. Apreciez faptul ca ai dat importanta la problema mea. Multumesc frumos pentru sfat/sugestie/incurajare. Un an nou fericit iti doresc.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai atunci ti-as recomanda o varianta mai grea putin, apuca-te sa tragi de fiare, iesi cu un prieten prin oras si roaga-l sa-ti prezinte niste fete(cel putin un prieten trebuie sa ai, sau un frate, var...) si poartate frumos cu ele si incearca sa nu te indragostesti din prima, ca nu i-a buna daca dai de vreo vipera (si i plin de ele), in rest, nu-ti fa probleme tot ceea ce ai neovoie sunt niste prieteni, char daca stiu ca e greu cateodata sa-ti faci unii...
P.S.Sunt BAIATbig grin

| anonim_4396 explică (pentru NuMaContrazice):

Eu imi doresc sa fiu acceptat asa cum sunt. Cat despre constitutia mea...slab si inalt. Mi-as dori sa vad ca inca mai exista o fata care sa ma vrea asa cum sunt,fara muschi, sa ma iubeasca cu adevarat, precum spunea un poet:"greu lucru ceri", asa se pare ca este si in cazul meu, cer prea mult de la viata.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ceri deloc prea mult, dar pentru a avea dreptul sa ceri ceva trebuie sa lupti, stii vorba aceea "Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si-n traista", si chiar nu e greu sa faci cate 30-40 de flotari pe zi si niste abdomene, pentru ca daca esti slab, abdomenul o sa iti iasa perfect in cateva saptamani, maxim o luna jumate, crede-ma, si binenteles ca nu o sa faci 30 de flotari din prima, trebuie sa tot incerci si e greu pana faci 10, pentru ca dupa aceea o sa cresti tot cu cate 1-2 pe zi, dar asta depinde si de tine, poate nu te pasoneaza sportul.
Iar aceea fata cred ca inca mai exista, dar nu trebuie sa te astepti sa vina la tine acasa, sa-ti bata la usa si sa-ti zica "Am venit!", trebuie sa iesi in lume si s-o cauti chiar tu, poate nu vei reusi din prima, dar nu trebuie sa-ti pierzi credinta, ci sa continui.Acum cel mai greu lucru si singurl de altfel e sa-ti faci mai multi prieteni,, dupa aceea trebuie doar sa iesi cu ei si sa inveti sa te distrezi, restul va veni de la sine, si dragostea, si increderea in tine, si fata. BAFTA!
Aaaa....si ai grija cu fata cu care vorbesti la telefon ca ceva nu-i in regula...

| NuMaContrazice a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Scuze pentru greselile gramaticale ....mancamlaughing

| anonim_4396 explică (pentru NuMaContrazice):

Da,asa este,nu ma pasioneaza sportul. Am privit viata virtuala ca si pe un mod de viata,nu ca si pe o alternativa,si incetul cu incetul a devenit centrul meu. O sa iau amploare la spusele tale,o sa meditez asupra lor,sperand ca intr-o zi sa am curajul sa iau o decizie. Multumesc frumos pentru importanta si timpul acordat,respectiv pentru timpu-ti pretios necesar postarilor tale pentru mine,multumesc mult,bafta multa iti doresc, si sa auzim numai de bine. Da, cu fata de la telefon am grija, o sa ii spun ce mai am de spus si apoi gata, ca m-am saturat sa ma ia de prost.

| EddiWeed a răspuns:

Coboara din lumea ta in lumea reala si o sa ai parte de tot ce iti doresti.nu sta retras, distreaza'te mergi la femei bla bla

| MykyTha a răspuns:

Off... Amicutulee sadAcum inteleg. Nu trebuie sa ii mai acorzi dragostea ta. Nu merita. Si-a batut joc de tine sad Tu nu meriti asta :* Tu meriti o fata de treba ca tine :X

| xZIonutZx a răspuns:

Omule n-am stat sa citesc totul dar am dedus ceva...esti retras de lume esti in lumea virtuala bagat tu, si e absurd la varsta ta sa fi virgin, na daca iti ajuta situatia financiara plateste o prostituata e 100 lei o noapte si te simti ok...iti urez bafta..si nu uita iubirea virtuala e un joc

| anonim_4396 explică (pentru xZIonutZx):

Da,intr-adevar asa este, sunt foarte retras, niciodata nu merg nicaieri, niciodata.eu as vrea sa fac dragoste doar cu o singura femeie toata viata, nu cu o prostituata. daca am asteptat pana acum, consider ca are rost sa mai astept, poate apare cumva fata potrivita.

| Drogata a răspuns:

Buna! Esti foarte foarte sensibil si delicat. Daca vrei, iti dau numarul unei prietene si puteti vorbi prin sms. Ea are multa rabdare! Vrei?

| patrat8888 a răspuns:

Omule,poti detine recoldul de "Cea mai lunga intrebare". happy

| seby85 a răspuns:

Pe ce chaturi intri ca vreau sa ami gasesc si eu o iubita?

| PupiciKiss1 a răspuns:

Da stiu si eu cum este si asta ma schimbat mult, poate ar trebui sa......nu prea stiu ce sa-ti spun, dar daca vrei putem vorbihappy

| anonim_4396 explică (pentru PupiciKiss1):

OK,Timeea. Da, mi-ar face deosebita placere sa discutam. Daca intr-adevar doresti sa vorbim, atunci da-mi te rog add la id-ul doar_un_vis91. Multumesc frumos pentru timpul acordat si pentru intelegere.