| ariscobodaba a întrebat:

Am o problema la decalotare. Cand decalotez penisul, fix la baza "capului" ramane o parte din piele lipita, nu il pot decalota complet peste tot, doar in partea din fata, in rest este pielea lipita fix la baza, tin sa precizez ca nu am fimoza

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un penis care este considerat ca fiind perfect sanatos d.t.p.d.v. se prezinta si ''lucreaza'' asa cum apare in urmatorul film educational : https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg Doar daca vei accesa link-ul trimis vei fi in stare sa faci o comparatie corecta intre forma si aspectul penisului tau si cel prezentat in acest material. Multa sanatate!