| Cøsmin_Ifrem_2000 a întrebat:

Am o problemă mare am facut sex cu prietena mea, nu ne-am protejat si s-a intamplat un accident de am lasat dar putin de tot! Trebuia sa ii vie accea anumita perioadă adoua zi oricum ca a fost momentul si a trecut 6-7 zile are pofte din cand in cand, azi i-a fost foarte rau in a 3 s-au a 4 zi a spus ca i-a venit ameteli inca ii in anumita perioadă ii de 5 - 6 zile mie frică sa nu fie insarcinată spuneti-m va rog daca ii insarcinata ceva medicamente care pierde sarcina fara avort va rog frumos

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sexul a avut loc in zilele de dinainte de MENSTRUATIE (si nu de acea anumita perioada!) trebuie sa stii ca este determinat si dovedit atat prin studii stiintifice cat si medicale ca in ultimele 9-10 zile, adica cele de dinaintea MENSTRUATIEI, formarea unei sarcini este IMPOSIBILA. Daca intre timp s-a pornit MENSTRUATIA si continua sa se manifeste si in prezent, atunci in mod absolut sigur NU POATE EXISTA o sarcina. Inainte de a mai intretine si alte contacte sexuale ar fi foarte indicat sa va informati si sa invatati in ce conditii se poate forna/naste o sarcina. Multa sanatate!

| Cøsmin_Ifrem_2000 explică (pentru corbulalbrosu):

Iti mulțumesc din suflet pentru răspuns sper sa fie cum spui tu mersi inca o data

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia, nu poate fi gravida.

| Cøsmin_Ifrem_2000 explică (pentru Emilian65):

Sper sa fie asa iti mulțumesc pentru răspuns

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca urmatoarea zi trebuia sa ii vina menstruatia si i-a venit, sansele sunt extrem de mici, daca nu chiar inexistente sa ramana gravida. Ca are pofte si ca ii e rau poate e de la menstruatie, poate e ceva psihic.

| Cøsmin_Ifrem_2000 explică (pentru AlexCristi97):

Multumesc sper sa fie cum spui ☺

| presus a răspuns:

Felicitari, esti tatic!

| ClaviusLord09 a răspuns:

Acum trebuie sa dam sfaturi si celor de etnie rroma. Asteptam arabii, negrii si alte spalaturi. Rusine!

| TimSem a răspuns (pentru ClaviusLord09):

Rușine ție! Nimeni n-a spus că „trebuie"! Nu-ți convine, caută să dai sfaturi unor arieni - poate nu te vei mai simți atât de „întinat" ca atunci când dai de „rromi, arabi, negri și alte spălături"!

| ClaviusLord09 a răspuns (pentru TimSem):

Auzi fraierica, la moaca ta nici nu as mai iesi din casa. Si tu esti printre cei „cultivati" prin manelisme. Pupincurist convins si ratat.

| TimSem a răspuns (pentru ClaviusLord09):

Ești patetic! Nu meriți nici o altă secundă din timpul meu.

| Cøsmin_Ifrem_2000 explică (pentru ClaviusLord09):

Așa cum sunt eu da macar am curaj sa imi pun datele la profil si poza cu mine nu cu un culturist.

| Cøsmin_Ifrem_2000 explică (pentru TimSem):

Nu merita de la nimeni. happy