| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mi-e jena sa spun, dar prietenului meu cu care stau de 5 luni i-am facut sex oral.Ne-am sarutat si pe urma mi-a zis ca "apleaca-te"eu la inceput nu am vrut si deodata m-am trezit jos cu aia in gura. Dupa 2 zile mi-a si dat papuciicrying. doar asta vroia de la mine?(am vb cu el si i-am zis ca nu ma culc cu el pentru ca nu ma simt pregatitawinking. si dupa tot ma stresa cu oralulstraight face )am intrat si pe facbook-uul lui si am vazut la mesaje ca un prieten ii scria"Scriei la aia pe wall ca:"o sa iii sugi **** si la ala cum mi-ai supt-o mie?". N-a avut tupeul sa scrie asa ceva, dar eu cand am vazut ca stiu prietenii lui toate intimitatiile noastre pe care le-am avut m-a durut enorm si inca ma doare, ma uit in trecut si nu imi vine sa cred ce oarba am fost, cum am putut face asa ceva(fiind primul meu boyfriend nu stiu cu ce se mananca"dragostea".
Pur si simplu ma doare inima si sufletul gandindu-ma ca atunci cand ies in pauza colegii lui de clasa fac misto si zic"ui la aia suge pu*e"... Dar se zice ca din greseli se invata. Dar doare pe pilelea proprie.cum am putut fi asa de fraierasad? O intrebare. Ii place de mine unui baiat care este prieten cu fostul? Ce zici as putea avea o relatie cu el? Daca i zice fostul "vezi ca aia mi-o supt*? Ce sa fac(daca am sta impreuna, mi se pare de treaba si dragut, mai de treaba decat fostul? sa ii zic eu inainte ca sa afle din alte parit? daca va fi sa fie?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Nu știu cum te-ai trezit cu penisul lui în gură dar sunt curios. el te-a obligat să-l iei în gură sau te-ai aplecat singură cu ochii închiși simțind și find conștientă că ceva moale v-a intra în gura ta, care se v-a întării?
Dacă e prima variantă, în care te-a obligat, nu lăsa lucrurile așa!
Este o tâmpenie, nu te lăsa călcată în picioare de ratații care te huiduie cu Paula sculată sperând că vor primii o invitație excitantă, pardon incitantă. Plătește-l cu aceeași monedă și ai grijă să fie murdară! Îmbată-l, obligă-l, droghează-l, șantajează-l sau fă-l să-și dorească și nu uita, filmează-l în timp ce practică actul sexual (oral) pe care ți-l face ție sau unei prietene. Ei bine, dacă reușești asta prezintă o copie a filmulețului întregului lui cerc de prieteni cu logo-ul „„Greșelile se-nvață pe propria piele" așa mi-ați spus, eu doar am vrut să-l învăț happy", de parcă ar fi o greșeală. Acum că ți-ai spălat „jegul" din trecut, în viitor v-a trebuii să arăți că nu ești slabă de minte și să n-arăți că ai momente de slăbiciune. Șterge-ți lacrimile, asta se întâmplă doar în filme.

-Închide ochii, imaginează-ți toți-toți prietenii ce te înconjoară că știu despre acest lucru, Ei te privesc. Deschide ochii-
Cine a râs?
Cine a arătat cu degetul spre tine?
Cine te privea ca pe un exponat?
Cine te huiduia și făcea glume proaste pe seama ta?

-Închide ochii! REPEDE. Te rog, privește încă o dată acel peisaj.Deschide-i-
Cine te mângâia, cine te strângea în brațe, cine spunea „Lasă că trece", cine spunea „Te rog, nu mai plânge!"
Cine spunea, „Tu ești prietena mea/noastră și nu te judec(ăm) după greșeli, știu/m cine ești în interior, acolo unde contează cel mai mult și unde restul prietenilor ce te-au huiduit n-au avut puterea de a privii"
(Mai adaug încă o dată că nu este o greșeală, colegii tăi au ales să fie imaturi.)

Ce trebuie să înveți, este că trebuie să dobândești puterea de a înțelege și de a vedea ce așteaptă de la tine o persoană în interior fără să o întrebi că te dai de gol, și ce e mai trist, nu e nici o putere... open-mind.

P.S: Umor:
Răspunsul ăsta merge într-un scenariu. laughing

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,imi pare rau ca ai ajuns in situatia asta,fostul tau prieten e prostut ca intimitatiile dintr-un cuplu nu se spun, dar se pare ca el a vrut doar sa se foloseasca de tine, daca tinea la tine nu te lasa si nici nu te vorbea la altii.In fine,eu sper sa treci peste asta si de acum inainte sa nu mai fii naiva si sa ai grija cu cine te bagi si sa nu cedezi pentru ca nu poti avea incredere in unii baieti,din pacate,sa fii mult mai atenta pe viitor si sa nu mai faci aceeasi greseala,acum fapta e consumata dar vezi tu cum sunt unii,le place sa se laude ca sa se simta mandrii,fostul prieten al tau e cam imatur.
In primul rand nu stiu daca e ok sa te bagi cu un prieten de-al fostului pentru ca sunt prieteni si se vorbesc si ai grija sa nu doreasca si el acelasi lucru de la tine,cum am zis nu e bine sa te increzi in oricine,dar na nu toti baietii sunt la fel,dar de obicei e o vorba,spune-mi cu cine umblii ca sa iti spun cine esti,nu poti stii ce vrea cu adevarat acel baiat de la tine,dar daca vrei sa ai ceva cu el,poti incerca si sa nu te lasi manevrata de el,daca va fi ceva intre voi,sa nu cedezi si sa nu il asculti daca iti cere sa faci ceva cu el. Oricum nu trebuie tu sa ii spui unui baiat ca ai facut-o altuia,asa ceva nu se zice mai ales sa ii spui tu neintrebata,daca e pana acolo e viata ta si nu trebuie sa dai cuiva explicatii si in cazul in care el iti spune ce a auzit tu nu trebuie sa recunosti, ce are cumva vreo dovada? Poti spune ca se lauda doar de ciuda pentru ca e un frustrat si pentru ca nu ai vrut sa ii faci, el se razbuna si se lauda tuturor.Deci,fii fata desteapta si nu spune ce ai facut tu cu altii,mai ales unui baiat cu care vrei sa fii,ar fi greseala mare sa spui asa ceva,indiferent ca e sau nu adevarat. DAca iti spune careva ceva, tu negi cu desavarsire, bafta.

| clauphotograph a răspuns:

Aha acum cine mai e ciudatu? ti'am zis ca Dumnezeu e sus si nu iarta imi pare rau pentru tine sincer k tin la tine si imi esti draga dar pentru ce ai facut si ce ai zis chiar merita el nu are nicio vina u cu gandirea aiurea ai ajuns in situatia aia succes in continuare asta e daca vrei sa vb lasa id

| Cdzgariat a răspuns:

Cu placere:*

| panteravalcea a răspuns:

Cati ani ai tu? parerea mea e ca ei te considera o cur.a...tot fostul la pus si pe asta sa se dea la tine si cu timpul toti prietenii lui.mutate de la scoala asta fai o pauza si totusi iti zic sa treci peste chestia asta...si fostul tau prieten nu e om e o bestie.Stiu ca iti e greu pentru ca e normal daca o sa ai o realtie serioasa si o sa ii spui viitorului o sa iti fie teama de reactia lui.mare pacat. uita-l pe nemernicu ala

| Nervu a răspuns:

Hey, imi pare foarte rau de ce aud, sunt baiat si stiu cum sunt baietii, si te sfatuiesc ca pe viitor sa nu mai faci asa ceva, daca un baiat te iubeste cu adevarat nu te va pune sa-i sugi ****.A vrut doar sa profite de tine si apoi sa se dea mare in fata prietenilor, trebuie sa uiti ce s-a intamplat si in legatura cu intrebarea aceea pe care ai pus-o :

Deci daca " el " este prieten cu fostul - asta ar putea creea o " mica " cearta intre cei doi, si stiu prea bine ce vorbesc deoarece si eu am trecut prin asa ceva, fostul s-ar putea sa se supere pe cel actual ca s-a combinat cu tine, dar in fine - O relatie intodeauna poti avea cu el doar ca depinde de personalitatea lui, daca este un "smecher si batjocoritor" atunci mai mult ca sigur te va jingii si iti va aminti de acel lucru, daca este mai calm si nu-l intereseaza trecutul tau atunci sunt sanse sa nu-l intereseze.

Sfatul meu pentru tine este sa uiti tot ce s-a intamplat si sa fi mai atenta pe viitor, pana la urma sexul oral este ceva normal daca stam sa ne gandim happy
Daca ti-a fost de folos raspunsul meu sau te-am ajutat in vreun fel (te-am orientat sau ai gasit raspunsul cautat aici) - O funda este bine primita. Bafta.

| Glider717 a răspuns:

Hai sa-ti spun un secret!
Sexul orel nu este o rusine!
Si eu fac sex oral cu prietena mea si ne place, ai auzit cu siguranta de pozitia 69!
Sa arunce primul/a cu pietre cel/cea care nu a facut sau nu ii place sa i se faca sex oral!
In fine, revenind la problema ta, adolescentii au tendinta de a se lauda cu lucruri gen: am f***t-o si pasta, i-am dat m**e etc etc, ca sa dovedeasca...ce buni sunt ei, o mare prostie pentru ca asta nu e ceva de laudat!
Nu te ingropa in lacrimi ca nu merita si ca un sfat, cauta-ti un iubit mai mare decat tine, mai matur( fac pariu ca individu nu are mai mult de 18-20 de ani), este dovedit ca femeile sunt mai mature decat barbatii, diferenta ar fi de 3-4 ani, deci ti-ar trebi un iubit mai mare de 20 de ani! Si nu lasa lucrurile astea sa te afecteze pentru ca ii dai lui satisfactie!
O zi buna iti doresc si fara lacrimiwinking