| Mihaela2022 a întrebat:

Am o problemă pe Whatsapp. Prietenul meu a spus că mă blochează iar luni poza lui a dispărut de la avatar şi nu-mi mai apărea ultima activitate.
Aseară am reinstalat whatsapp şi a aparut din nou poza dar când îi scriu mesaj îmi apare bifat doar cu o linie şi nu văd ultima activitate.
Nici acum mesajul nu a fost transmis.
Dacă mi-a pus block atunci de ce poza lui a aparut din nou?
Este o greşeală de la whatsapp? sau a facut el ceva?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Daca nu poti sa vezi mesajul de stare inca esti blocata. In caz contrar te-a deblocat

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Daca vezi ultim act, status si poza de profil dar nu primeste mesajul inseamna in general ca e intr o zona fara net. Daca au trecut mai multe zile, cel mai probabil si a sters aplicatia. Daca nu iti apar cele 3, absolut nimic, te are la block si acum