| Bucurieinfinită a întrebat:

Am o problemă si va rog sa ma ajutați!
De câte ori sunt cu o persoană sau mai multe nu pot avea o erectie, dar cand sunt acasa...o treaba nu am merge ca uns.
Acum am o relatie si de cate ori vreau sa fac sex cu iubita mea nu mi se scoala si daca da, am erecții slabe si imediat moare. Am vrut sa facem sex de cateva ori dar nimic... precizez Ca sunt adolescent, am 19 ani.
(Stiu ca e pe baza de psihic)
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Învață sa te relaxezi, nu știu dacă ai anxietate sau ai pus prea multă presiune pe tine de cum o sa meargă sexul.
Nu te mai gândi la erecție când incerci dar gândește-te la conexiunea care o ai cu partenera ta.
Încearcă lucruri noi.
Gândește-te dacă este vreo trauma din copilărie care nu te lasă sa fii vulnerabil, care te oprește din a fii cu cineva atât de apropiat.
Sper sa te ajute.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca te masturbezi in exces si din aceasta cauza ai erectii slabe cand vrei sa faci sex cu iubita. Lasa masturbarea, o perioada, si totul va fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la emoții se întâmplă. Încearcă să te relaxezi.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Stiu bro am aceeasi problemă

| Bucurieinfinită explică (pentru CristianPetre2002):

Încă nu ai gasit un remediu?

| UnulSimplu312 a răspuns:

Incearca sa beti un pic de alcool inainte sa va relaxati sa puteti fi prinsi amandoi in senzatia momentului