| Alexandra3456 a întrebat:

Am o problema. Va rog sa raspundeti. Am facut sex cu prietenul meu cu prezervativ. A terminat in prezervativ, dupa care a pus unul nou si am continuat. In timpul actului prezervativul s-a rupt, dar si-a dat seama inainte sa isi dea drumul. Totusi, nu s-a spalat dupa primul act. Mentionez ca in 8 zile trebuie sa imi vina menstruatia, sunt in perioada nefertila. E vreo posibilitate sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai ghinion... se poate. Dar probabilitatea este minusculă.

| Alexandra3456 explică (pentru mihai69):

Multumesc. Sper sa am noroc

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Şanse infime.

| Helpme99 a răspuns:

Luati.va si voi niste prezervative mai de calitate data viitoare.

| BRDBRD a răspuns:

Daca vrei sa fii sigura exista pastile care omora spermatozoizi la farmacii.

| mihai69 a răspuns (pentru BRDBRD):

De fapt îi omoară în vagin. De la farmacii doar se cumpără.winking

| Alexandra3456 explică (pentru mihai69):

Crezi ca e necesar? Mi-e frica

| mihai69 a răspuns (pentru Alexandra3456):

Ce să fie necesar?!?