| anusic a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 2luni... El ma place de mult timp, si eu credeam ca e indrogostit de mine, dar mi-a spus intr-o zi ca nu s-a indragostit niciodata, si chiar ar vrea foarte mult sa stie ce inseamna asta.Intr-o zi mi-a trimis o adresa de horoscop, unde scris( el fiind din zodia gemeni)ca gemenii pot fi indragostiti de mai multe fete, si doar o singura data in viata de una singura! Eu sunt sigura ca el nu mai place nici o fata, si stiu ca eu ii plac mult, dar oare se va indragosti vreodata de mine, oare e chiar adevarat ce mi-a scris el despre gemeni! Nici nu stiu ce se cred, eu am inceput sa ma port straniu, caci il plac mult poate chiar am inceput sal iubesc din cauza ca mi-e frica sa nul pierd! Am nevoie de sfaturi! ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Da este adevarat.Si eu sunt zodia gemeni si nu prea am mai iubit din toata inima cum am iubit-o pe prima fata.Noi ne indragostim mai greu, dar si cand ne indragostim e de lunga durata si dupa despartire.

| LoveAgain a răspuns:

Nu mai fi stresata! oricum chiar daca o sa tina relatia asta 1 an 2 3 ani oricum candva se va termina ca oricum nu te vei casatori cu el! nu te mai gandi ce sa faci sa nu-l pierzi sau sa tina relatia ca pierzi timpul trebuie sa profiti cat esti cu el si sa te bucuri de clipele frumoase invata sa profiti de fiecare sansa care iti iese in cale! nu da cu picioru lasa toate grijile si gandeste-te pentru o secunda ce bine ar fi sa te bucuri un pic si sa nu-ti mai faci griji si uite o "fraza" care poate te va ajuta "Nu plange cand iubirea dispare! Fii fericit/a ca a existat!" sa tii minte! big hug