| flor31 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat. La inceput ma cauta mereu si imi zicea de ce nu il caut si eu, apoi am inceput sa ii dau cate un sms si eu, dar nu ma mai invita la intalniri ca inainte, timpul si-l petrecea mai mult cu prietenii lui. Intr-o zi am iesit la plimbare cu un amic si m-a vazut, i-am zis sa ne intalnim sa vorbim, dar nu a putut fiindca era iesit cu prietenii. Urmatoarea zi m-a sunat sa ne vedem, am iesit la o tereasa si am discutat, l-am intrebat suntem sau nu impreuna, iar el mi-a zis ca da. De atunci nu mai mi-a dat nici un sms, nici nu m-a sunat, i-am dat eu un sms si nu mi-a raspuns, online pe facebook nu este, la facultate nu a venit, oare sa il sun eu? Sau par disperata?

Răspuns Câştigător
| adrianamara a răspuns:

Eu zic sa-i mai dai un sms iar daca nu-ti raspunde lasa-l in pace o vreme, cu siguranta o sa te caute el si -ti va reprosa ca de ce nu l-ai mai cautat, tu raspunde-i ca ai facut ce ai crezut de cuviinta si atat! Nu trebuie sa te rogi de el pentru ca asa si vrea!

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Asta nu relație ce se întâmplă între voi, fugiți unul de altul. Vorbește cu el foarte deschis și lămuriți lucrurile și mai dă-i câte un sms. E bine să calci peste orgoliul dar să nu-l strivești.

O zi frumoasă îți doresc.

| MetalHead04 a răspuns:

Suna-l si intreaba-l ce e cu el.