| Emiliaemy1992 a întrebat:

Am o relație de 3 luni si nu știu de ce intimidez cand să îi fac oral?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Propune-i sa va faceti oral amandoi in acelasi timp, in felul asta nu se mai intimideaza nimeni si primiti acelasi placere amandoi.
Evident, spalarea riguroasa a organelor genitale inainte de sex, este obligatorie.
Recomand folosirea prezervativelor la sexul oral, in asa fel ca nici unul dintre voi sa nu se jeneze de secretiile emise de organele voastre.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si el unde sa-si puna prezervativul, pe limbă?

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Uff, chiar trebuie sa-ti explic si tie? :))
Ai o varsta, chiar nu ai folosit niciodata prezervativ pentru fete?
Sunt speciale, se gasesc la farmacie.
Dar daca nu gasesti, confectionezi unul imediat, din cel masculin, taindu-i capatul inchis si apoi, taindu-l pe lungimea lui, ajunge sa fie un dreptunghi. Aceea este "foita" pentru sex oral la fete.
Se pune foita peste clitorisul, vagin si anus si mai depart... ii practici fetei un cunnilingus :)

Iata cum se confectioneaza:
https://www.youtube.com/watch?v=o3MuY4HBlV4

https://www.csid.ro/......l-16286131

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca mai degraba aprecierea ta este eronata si nu este conforma cu senzatiile pe care le simte partenerul tau in realitate si chiar... pe bune. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că acela nu e sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si nu e mai frumos asa? Doar nu ai vrea sa sari direct acolo fara nici un resentiment.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca esti prea brutal cu ra cand ii fsci oral. Fii mai bland cu iubita.

| Sofer a răspuns:

Pune pe el sa îți facă oral prima data apoi te bagi în forță sa ataci crocodilul cu buzele tale moi.

| SG1995 a răspuns:

Probabil are penisul prea mare și te intimidează dimensiunea.

| Digikey a răspuns:

Probabil omul s-a obisnuit la curve daca iti cere asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Perfekt a răspuns:

Inchide ochii si concentreaza-te pe ce ai de facut ca si cum ar fi cel mai ravnit lucru happy