| Zuzuleasa a întrebat:

Am o relatie de cativa ani, totul a decurs frumos intre noi numai ca el de cateva luni se comporta cam ciudat are momente o data la 3-4 luni cand imi zice ca nu are chef sa iasa afara ca nu se simte bine dar in schimb in ziua aia iese cu un prieten ala nu are prietena si ma cam ignora in ziua aia adica nu prea ma suna daca vorbim la telefon vorbeste mai indiferent sa zic asa.Si dupa ce sta 3-4 ore cu ala imi zice ca ii pare rau da ca nu putea sa ii spuna ca nu iese cu el si ca ii pare rau ca nu a iesit cu mine da sa nu ma supar. Problema e ca el tot spune de prietenul ala al lui ca e un fatalau ca nu are gagica ca nu ii convine de el ca il suna intr-una si ca nu poate sa scape de el si alte aberatii.Prietenul meu este genul de om care si daca se duce pana la magazin ma suna si eu il mai sun dar nu asa de 100 de ori pe zi happy.Azi mi-a facut la fel, am vorbit aseara totul bine si frumos nu ne-am certat nici aseara nici in ultimul timp.Azi de dimineata ma suna pe al 9 eu dormeam ca sa vada ce fac daca m-am trezit si zice hai ca daca numai ploua poate iesim pe afara ii zic ok hai ca vedem. Dupa care ma suna iar pe la 11 ca se ducea pana la magazin si imi zice ca el nu se simte prea bine ca are o stare nasola si intr-un fel imi spunea ca nu mai iese afara.I-am spus ok desi vroiam sa ies afara. Pe la 1 il sun sa vad ce face si nu mi-a raspuns l-am sunat iar peste o jumatate de ora imi raspunde si imi spune ca el e plecat cu prietenul ala al lui prin targ si ca ma suna el mai incolo ii zic bine ( desi v-am spus el ma suna cand pleca de acasa).Sa facut ceasul 3 si el nu mai suna.L-am sunat sa vad daca a plecat de acolo si imi izce ca el este tot cu prietenul lui dar acum erea in alta parte.Si m-am enervat si m-am luat de el si a inceput sa imi zica ca ce sa il las in pace ca ce trebuie` sa imi dea mie raportu ce face si ca el vrea sa f**** si ca ce ma intereseaza pe mine ce face el si cica hai jett lsa.ma in pace si erea si prietenul lui langa el cand imi spunea porkariiile astea.M-am simtit ca ultimul om nu stiu de ce mi-a spus cuvintele alea pentru ca el nu facea asa ceva.Eu i-am spus sa faca ce vrea dar sa uite de mine.Nu inteleg de ce procedeaza asa fara sa ii fi facut nimic? Pun pariu ca atunci cand o sa ajunga acasa iar ma suna.Am sicutat cu el aceasta problema dar vad ca el face tot cum vrea.

Răspuns Câştigător
| Shinnok9409 a răspuns:

Nu vreau sa par tipul care e de partea barbatilor insa sunt mai multe posibilitati ceea ce rezulta din ce ai descris u mai sus de ex:
1. poate s-a plictisit si el de atatia ani si doreste sa experimenteze si altceva cu altcineva e normal la unii barbatii.nu intelege gresit nu k nu te iubeste doar k uneori poate vrea sa iasa din monotonie.
2. poate doreste sa te faca geloasa sa vada cum te comporti u cand el iti da cu flit si nu are pe nimeni dar vrea sa para ca are pe altcineva.
3. poate chiar are treaba.
4.cel mai nasol daca tineai la el.are pe altcineva sau poate doreste sa intre in contact cu cineva care ia picat cu tronc si ii stai oarecum in cale.
Mai bine astepti o perioada de cateva zile si vezi cum merg lucrurile pentru ca noi bietii suntem mai laudarosi din fire si ne cam dam de gol.ai grija de tine si stai linistita o sa se rezolve cum a stat atatia ani cu tine nu o sa se poata obisnui cu alta o sa veziwinking

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Buna,draguta,poti sa-mi lasi Id`ul pe privat? sa vorbim sa-mi dai mai multe detalii si poate te pot ajuta cu cevatongue (sunt fata).