| RoxGn99 a întrebat:

Am o relație la distanta! Iubitul meu vine acasă pentru o săptămână. Ce metoda de contracepție sa folosesc în afară de prezervative? Exista anticoncepționale pentru un timp scurt?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Poti folosi ovule contraceptive. Eu folosesc Contracept-M.

| RoxGn99 explică (pentru Necunoscut112):

Și sunt bune? Cat costa? Cum le folosești și Cum te simți în timpul actului?

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Cea mai buna metoda e absistenta

| florinflorescu a răspuns:

Buna, sunt multe metode contraceptie, chiar si pe perioade scurte.
dar la sanatatea ta te gandesti? stii ce efecte au asupra corpului, sa bagi niste chimicale puternice in corp?
gandeste-te si la tine, sau poate sa ejaculeze afara, o faceti fara protectie. daca tot tii la el si el la tine.
succes.