| Anutsaa122 a întrebat:

Am o săptămâna de la contactul neprotejat cu ejaculare înăuntru. Inca nu am niciun simptom, si știu ca este inca prea devreme pentru test. Sunt șanse sa rămân gravida? Dacă da, când este normal sa apăra simptome?

2 răspunsuri:
| Emanuelak47 a răspuns:

Depinde cand a ejaculat

Daca ai ciclu regulat lunar si a ejaculat inainte cu 2 sapt sa-ti vina ciclu ai sanse mici sa ramai gravida

Cu cat sa ejaculat mai repede de ziua in care ai ciclu cu atat iti cresc sansele sa ramai insarcinata

| Ionut2829 a răspuns:

Ai cele mai mari sanse da ramai gravida