| simulare a întrebat:

Am o situatie nasoala, am o fosta care m-a inselat si a vrut sa se impace cu mine si am iertat-o partial iar peste 5 zile iar m-a inselat si acum iar vrea sa ne impacam... nu mai suport asa ceva ziceti-mi niste mesaje sa ii trimit sau ce sa fac sa scap de ea. imi zice ca plange ca sufera... dar mie nu mai imi pasa.

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

O blochezi peste tot. Sau ii explici ca nu vrei sa mai auzi de ea frumos printr-un mesaj si dupa o blochezi. Poti sa ii spui ca se minte singura daca te-ar fi iubit nu te-ar fi inselat. Ea inca nu stie ce simte. Oamenii care stiu ce simt nu alearga dupa doi iepuri.
Oamenii ca ea nu merita un scuipat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana0606):

Nicewinking

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a inselat de atatea ori, nu merita sa o ierti si sa continui relatia cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara sa-i fie ei rusine, a 2 oara sa iti fie TIE rusine. O panarama ramane panarama. Poate acum te-ai invatat minte.

| kandaraki a răspuns:

Esti prost fiindca crezi in povestile ei, demult trebuia sa o uiti si gata. Chiar asa slab de fire esti si nu mai sunt alte fete?

| tom190 a răspuns:

Eu nu o gasesc vinovata pe ea, te-a inselat si cu asta basta... daca cu celalalt a fost mai bine, e decizia ei, e trupul ei, placerea ei

| smaly a răspuns:

Din asfalt nu faci gradina, nici din curva gospodina. Nici sa nu te gindesti sa te insori cu ea o sa te insele cu tot neamu tau! Bato so bata

| Anonimplaygirlls a răspuns:

Deci,nu mai are rost sa continuam. Mai bine o ia fiecare pe drumul lui. Eu ti am dat o a doua șansă crezand că nu vei mai calcă stramb... Nu mai e totul ca înainte, nu mai mai simțim ca înainte, de ce să continuăm?! Sa ne pierdem timpul așa...Ne despărțim, e pentru binele nostru, imi pare rău!
Sper că te am ajutat.

| tara6112 a răspuns:

Dacă te-a înșelat o data a fost o simplă aventura care poate fi iertata
Dar a doua oara deja exista ceva
Eu zic sa nu o mai bagi în seamă
Îi spui frumos ca după toate cele s-au întâmplat nu mai simți nimic pentru ea când te uiți în ochii ei, blah blah
Niste chestii mai siropoase sa vadă cea pierdut
Adică nu merita atentia ta, dar fi tu cel isteț
Și faza ca plange... Da, da, am mai auzit
Și eu îți pot spune ca ma tai pe vene dacă nu ne întâlnim
Și ce?
M-ai crede?
Încearcă să nu pui suflet în orice pana nu știi că și persoana respectiva nu e dispusă să simtă ceva pentru tine
Sper ca te-am ajutat happy

| Cbr_Dany_1996 a răspuns:

Zi cai o panarama si gt