| anonim_4396 a întrebat:

Am o țigăncușă frumușică foc la mine la muncă care se tot dă pe lângă mine și ar cam vrea să o satisfac
problema este că eu cred că are 17 ani
Cum stau treburile am înțeles că dacă are mai mult de 16 merge!?
Să mă duc la bulibașă să îi cer acord-ul să îi babardesc nepoata!?
Aiurea!
Dar pe asta o mănâncă rău și i-s-a pus pata pe mine!

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Vei merge tu, eventual pentru ca să te rezolve ăia.
Nu știu pe care dintre voi vă mănâncă mai rău.
Având în vedere faptul că situația prezentată este o ficțiune, practic este de la sine înțeles.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu apuci sa ajungi la bulibasa, ca te astepata la usa companiei si te linseaza, ori iti taie cucul.
Sub nici o forma nu te da la tigancusa, ca pe tine te mananca rau de o bataie, spital sau alte nenorociri.
Nu glumesc, am vazut cum se pot razbuna tiganii!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... poti sa mergi si sa faci ce vrei tu.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troll

| TFL007 a răspuns:

Ia-l si pe ion de la bar si rupeti-o bine sa o invatati cu munca pe viitor

| Yrem3119 a răspuns:

Daca e tiganca nu inseamna ca e neaparat cuminte, fata mare. Si nu neaparat face parte dintr o comunitate unde e un bulibasa. Nu te baga mai bine, exista atatea femei! Mai ales daca e si minora, mai o fi si fata mare. te obliga tiganii sa o iei de nevasta laughing

| Madalina1837 a răspuns:

Teoretic, daca are peste 15 ani își poate da consimțământul pentru a întreține relații sexuale cu cine vrea ea. Practic, răzbunare țiganilor nu stiu daca e plăcută?

| sorinel1spaidar a răspuns:

Ba dao drecu da proasta duo pe centura adevarat iti zic

| Vasea16 a răspuns:

Ba frate, daca ai gagica/nevasta/prietena acasa, e pacat s.o inseli..., vezi-ti de treaba, nu.ti bate joc.
Acuma daca n'ai gagica, dai la tiganca pana o ustura si fugi o vreme in Italia..., cand vii vei avea si bani si vei fi si sanatot, (am zis Italia ca in Anglia ai sansa sa aiba neamuri si sa te gaseasca), eu era sa ma bat o data cu niste tigani de la un S class, da n.a avut tiganu chef de bataie si nici eu de declaratii si avocati.
Sper ca ai inteles ce vreau sa spun, bafta